Oto wszystkie pokazy Marvela zapowiadane podczas Disney + Day

Disney odbył swój pierwszy w historii Disney+ Day w piątek, i czy nie wiesz o tym, nowe treści z Marvel Studios zdominował Łupek, z firmą ogłaszając lub dostarczając aktualizacje na 12 różnych programów na żywo i animowanych. Na stronie Disneya+ możecie zobaczyć zdjęcia z nadchodzących koncertów.   

X-Men`97

Zacznijmy od wiadomości, z których prawie wszyscy są podekscytowani. Disney wraca X-Men: Serial Animowany w ramach nowego projektu o nazwie X-Men ’97. Serial będzie kontynuowany tam, gdzie oryginalna seria zakończyła się po pięcioletniej przerwie między 1992 a 1997 rokiem. X-Men ’97 zadebiutuje w 2023 roku.

Moon Knight

Disney

Po jego znakomitym występie w Dune w roli księcia Leto Atrydy Oscar Issac zagra w roli marca Spectora w Moon Knight. Podobnie jak w komiksach, Spector ma dysocjacyjne zaburzenie tożsamości, które widzi, że jest ludzkim wcieleniem egipskiego Khonshu. Moon Knight zagra również Ethana Hawke ‘ a. Moon Knight zadebiutuje w przyszłym roku, według Disneya.

She-Hulk

Disney

W She-Hulk, Tatiana Maslany (Orphan Black, Druga Połowa) gra Jennifer Walters, prawniczkę dziedziczącą moce Hulka. Jeśli kochasz Hulka Marka Ruffalo, nie martw się. Disney już potwierdził, że powtórzy swoją rolę. She-Hulk trafi do Disney+ w 2022 roku.

Ms. Marvel

Disney

Od jej solowego debiutu w 2016 roku, Kamala Khan ma niesamowity bieg jako Pani Marvel. Nie tylko jej komiksy były jednymi z najlepszych z Marvela w ostatnich latach, ale była jedną z niewielu atrakcji w skądinąd ponurym Marvel ‘ s Avengers Gra Wideo od Square Enix. Teraz ma zamiar dostać swój własny serial akcji, który zadebiutuje latem 2022 roku.

Echo

Disney

Sokole oko zadebiutuje dopiero pod koniec tego miesiąca, ale Disney ma już plany na spin-off z udziałem postaci Alaquy Cox, Mayi Lopez. Dowiemy się więcej o Lopezie, gdy Sokole oko transmisja rozpocznie się 24 listopada.

Ironheart

Disney

Dominique Thorne wystąpi w tej serii akcji, w której Riri Williams, aka Ironheart, stworzy najbardziej zaawansowaną zbroję od czasów Iron Mana.

Agata: Dom ciemności

Disney

Zgodnie z oczekiwaniami, Kathryn Hahn WandaVision postać Agatha Harkness zagra w swoim własnym spin – offie. Jac Schaefer wyprodukuje i napisze serię.

Tajna Inwazja

Disney

Po gościnnych występach w prawie każdym filmie Marvela, Nick Fury Samuela L. Jacksona wreszcie dostaje swój własny czas w centrum uwagi dzięki uprzejmości Tajna Inwazja. Ben Mendelsohn wystąpi u boku Jacksona jako Skrull Talos w serialu live-action.

Co Jeśli…?

Disney

Czy podoba Ci się pierwszy sezon Co Jeśli…? albo czułem, tak jak my, że nie spełnił swojego potencjału, Disney rusza do przodu z drugim sezonem. Obserwator powróci, aby poznać nowych bohaterów i zbadać więcej wieloświata MCU, A AC Bradley powróci jako główny scenarzysta.

Spider-Man: Freshman Year

Disney

W innym serialu animowanym Marvel planuje opowiedzieć historię Petera Parkera, zanim stał się Spider-Manem MCU. Studio mówi, że ten będzie świętować wczesne Komiksowe korzenie postaci.

Jestem Groot

Disney

Czas na Groota by zabłysnąć. Ulubione dla wszystkich Strażnicy Galaktyki postacie zagrają we własnym serialu animowanym zatytułowanym Jestem Groot. Again, brak daty premiery, ale Kirsten Lepore-najbardziej znana z filmów krótkometrażowych, takich jak Słodkich Snów oraz Butelka – poprowadzi projekt.

Marvel Zombies

Disney

“Wiesz, czego brakuje MCU? Zombie”, powiedział nikt nigdy, ale to nie powstrzymało Disneya przed greenlightingiem serialu animowanego, który rzuci niektórych z Twoich ulubionych bohaterów przed niekończącą się falą nieumarłych.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.