Hologic debiutuje w Super Bowl z przekazem zdrowia kobiet

Chociaż Super Bowl jest często używany do zabawnych i humorystycznych reklam, niektóre marki decydują się na poważniejsze wiadomości, trend, który stał się bardziej popularny podczas zeszłorocznej gry pośród pandemii. Na przykład strona o zatrudnieniu rzeczywiście prowadziła spot, który miał przynieść nadzieję milionom Amerykanów, którzy stracili pracę, podczas gdy sklepy Bass Pro i Cabela skupiły się na ponownym nawiązaniu kontaktu z naturą po roku blokad.

Wiadomości o zdrowiu, w szczególności, zostały wzmocnione podczas pandemii. Podczas zeszłorocznej gry Nick Jonas wystąpił w reklamie Dexcom, systemu monitorowania glukozy dla osób z cukrzycą, który zadebiutował w Super Bowl wraz z męską marką mydła Dr. Squatch.

Na miejscu Hologic ma nadzieję podkreślić zdrowie kobiet jako priorytet po tym, jak zauważył spadek liczby kobiet nadążających za corocznymi badaniami zdrowotnymi. Po Super Bowl, spot Hologic będzie działać w 10 lokalnych rynkach od lutego. 13-20. Jest to część większej kampanii “dobrze-kobieta”, która obejmie edukacyjną stronę internetową dotyczącą badań diagnostycznych.

Zarejestruj się na Ad Age następny: Health & Wellness w AdAge.com/NextWellness.