“Horyzont zakazany Zachód” podobno wyciekł miesiąc przed premierą

Horizon Forbidden West to jedna z największych ekskluzywnych gier na PlayStation w tym roku. Nieco ponad miesiąc przed pojawieniem się RPG akcji 18 lutego, wygląda na to, że niedokończona wersja gry wyciekła.

Według Kronika Gier Wideo, w skład zestawu wchodzą wszystkie główne Horizon Forbidden West treści, choć brakuje niektórych dzieł sztuki. W poniedziałek w mediach społecznościowych pojawiły się screeny i filmy z gry w wersji na PS4. Wiele z nich zostało później usuniętych z Twittera z powodu raportów przekazanych przez właściciela praw autorskich, co sugeruje, że wyciek jest legalny.

Choć wydaje się, że Sony Interactive Entertainment zacisnęło się na przeciekach, a kompilacja nie wydaje się pojawiać na stronach do udostępniania plików, to z pewnością będzie to kolejny frustrujący incydent dla firmy. Miesiące przed The Last of Us Part II została wydana, duża część gry, w tym przerywniki filmowe ze spoilerami fabularnymi, wyciekła do sieci. 

Więc, jeśli jesteś jednym z wielu Horizon Zero Dawn fani, którzy nie mogą się doczekać kontynuacji, najlepiej przez najbliższy miesiąc bardzo uważnie przeglądać internet. Może warto wyciszyć niektóre słowa kluczowe związane z Horizon Forbidden West w mediach społecznościowych lub nawet instalowanie rozszerzeń przeglądarki, aby pomóc ci uniknąć spojlerów.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.