Jak marki i agencje radzą sobie z odrodzeniem COVID-regularnie aktualizowana lista

 

07: 45

3AF i Rada Ad razem w kampanii szczepień

Asian American Advertising Federation I Ad Council połączyły siły w ramach kampanii uświadamiającej o szczepieniach skierowanej do Amerykanów pochodzenia azjatyckiego. Reklamy będą wyświetlane w języku angielskim, koreańskim, Filipińskim/Tagalog, Hindi, kantońskim i mandaryńskim. Spoty kierują widzów do informacji na temat szczepionek, w tym kwalifikowalności, skuteczności, bezpieczeństwa i miejsca szczepienia. Wśród mediów znajdują się m.in.: TV, Filipiński kanał, Filipińska prasa, iTalkBB, on Demand Korea, Sky Link TV, KTSF-TV i Zee TV.

“W 3AF wierzymy w siłę azjatyckich amerykańskich mediów. Są krytycznym łącznikiem dla naszej azjatyckiej społeczności. W końcu wiedzą najlepiej, jak dotrzeć do swoich widzów, słuchaczy, subskrybentów i czytelników” – powiedział w oświadczeniu Indrajit Majumdar, Prezes 3AF.

Obejrzyj ogłoszenia tutaj.

— E. J. Schultz

Wrzesień 01, 2021

16: 55

Top Gun jest uziemiony

Paramount opóźnił sequel “Top Gun” do następnego roku. “Top Gun: Maverick” miał zadebiutować w listopadzie. 19, ale jest teraz zaplanowane na 27 maja 2022, według Bloomberg. Kilka innych filmów również się zmieniło, w tym “Mission: Impossible 7″,” Jackass Forever “i” Ghostbusters: Afterlife.”Studia filmowe wciąż zmagają się z wyzwaniami wariantu delta, od zapracowanego planu po widzów, którzy wygodnie siedzą w kinach. Branża nie spodziewa się szerszego zwrotu dopiero w przyszłym roku.

— Erika Wheless

 

14: 05

Tydzień reklamy wydaje mandat szczepień

Tydzień reklamy w Nowym Jorku stał się hybrydą. Impreza, która trwa od października. 18-21 w Hudson Yards, ogłosił specjalne protokoły zdrowotne na osobiste porcje tygodnia. Przede wszystkim wszyscy uczestnicy, w tym prelegenci i pracownicy, będą zobowiązani do okazania dowodu szczepienia. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące protokołów bezpieczeństwa na miejscu zostaną wysłane do posiadaczy biletów i przepustek prasowych przed wydarzeniem, w tym aktualizacje na stronie internetowej wydarzenia.

— Brian Bonilla

Sierpień 24, 2021

13: 05

ANA oczekuje szczepień na “mistrzach marketingu”

Stowarzyszenie krajowych reklamodawców ma wymagać szczepień za osobiste uczestnictwo w swojej największej imprezie roku, “mistrzowie marketingu”, zaplanowanej na Październik. 8-9 w Orlando w Rosen Shingle Creek resort. Wydarzenie zostanie udostępnione wirtualnie. Wysłana w poniedziałek wiadomość e-mail informująca o zdarzeniu zawierała link do protokołów bezpieczeństwa, w których stwierdza się, że szczepienia nie będą wymagane. Ale teraz grupa handlowa skłania się ku wymaganiu szczepień, według przedstawiciela, który zauważył, że ostateczne plany są nadal formułowane. Decyzja przychodzi, jak Floryda nadal do czynienia z falą przypadków COVID, które przytłoczyły placówek opieki zdrowotnej.

— E. J. Schultz

08: 44

CVS i Chevron wdrażają mandaty dotyczące szczepionek

CVS Health i Chevron powiedział, że będą wymagać szczepionek dla niektórych pracowników, zgodnie z New York Times i Wall Street Journal. CVs farmaceuci będą mieli czas do listopada. 30 do pełnego zaszczepienia, podczas gdy inni pracownicy, którzy kontaktują się z pacjentami i cały personel firmy mają czas do października. 31 do wykonania. Według firmy mandat będzie miał wpływ na około 100 tys. Szczepienia Chevron będą przeznaczone dla pracowników podróżujących za granicę i emigranci, pracownicy offshore w Zatoce Meksykańskiej, i trochę personelu pomocniczego na lądzie. Pracownicy w Zatoce Meksykańskiej muszą być szczepieni do listopada. 1, ale firma nie miała harmonogramu dla innych pracowników. Chevron jest drugim co do wielkości producentem ropy i gazu w theU.S. Po ExxonMobil, i jest pierwszym dużym amerykańskim producentem oleju, który ogłosił zapotrzebowanie na szczepionkę.

– Erika Wheless

Sierpień 20, 2021

11: 05

Interpelacja w sprawie mandatu szczepionki

Interpublic będzie wymagać od pracowników przedstawienia dowodu szczepienia lub negatywnego wyniku testu wykonanego w ciągu 72 godzin w biurach w USA i na innych rynkach, na których szczepionki i testy są łatwo dostępne, napisał CEO Phillippe Krakowsky w notatce na Linkedin do swoich pracowników, zatytułowanej ” Moving Forward Together.”W nagłych przypadkach, takich jak nieplanowane spotkanie z klientem, gdzie nieszczepiony pracownik nie ma czasu, aby móc wykonać test z 72-godzinnym wyprzedzeniem, wystarczyłby szybki test-powiedział rzecznik IPG Ad Age.

Polityka zostanie wdrożona” w najbliższych tygodniach ” – mówi Krakowska spółka holdingowa, tłumacząc, że “przygotowuje się do wdrożenia elastycznych warunków pracy.”Niezależnie od lokalnych przepisów, maski będą wymagane w miejscach publicznych w biurach”, dopóki nie będzie więcej jasności co do stanu zdrowia.”IPG nadal rozważa zwrócenie się do pracowników swoich amerykańskich biur korporacyjnych o powrót do ich biura w połowie września, ale te plany i faktyczne daty powrotu do biura mogą zostać opóźnione-potwierdził rzecznik. Pracownicy korporacyjni obejmują zespół kierowniczy IPG oraz scentralizowane zasoby IPG, takie jak relacje inwestorskie, prawne, płacowe, komunikacja korporacyjna i księgowość.

– Brian Bonilla

11: 15

VidCon odwołuje coroczną konferencję

VidCon postanowił odwołać tegoroczną konferencję popularną wśród twórców, ich młodych fanów oraz marek, które chcą sponsorować i współpracować z nimi. Viacom International-impreza, która odbędzie się od października 2010 r. 21-24 w Anaheim w Kalifornii miał być w 11 roku i sponsorowany przez TikTok po raz pierwszy, biorąc tytuł z YouTube. Czołowi menedżerowie na YouTube, Facebook, Pinterest, społeczność, TikTok i Chipotle mieli zaprezentować.

“Niestety, niedawny wzrost przypadków COVID-19-co stawia naszych najmłodszych fanów na zwiększone ryzyko-w połączeniu z ewoluującymi mandatami dotyczącymi zdrowia i bezpieczeństwa, ograniczają nas od organizowania imprezy integracyjnej, którą wszyscy tak kochamy” – powiedziała konferencja w komunikacie prasowym. Wszyscy posiadacze biletów zostaną przeniesieni na przyszłoroczne wydarzenie, które odbędzie się w dniach 22-25 czerwca w Anaheim Convention Center przyszłego lata. Mogą również zażądać pełnego zwrotu pieniędzy do 3 czerwca 2022 r.

– Ilyse Liffreing

Sierpień 18, 2021

15: 30

Pracownicy mediów Fox News prosili o potwierdzenie statusu szczepień, zakładają maski

Tucker Carson i wielu jego kolegów z talking heads w Fox News może znaleźć się między kamieniem a twardym miejscem, gdy ich pracodawca zaczyna wdrażać maskę i przepisy dotyczące szczepionek, które odzwierciedlają te same przepisy dotyczące zdrowia publicznego, przeciwko którym publicznie protestują od miesięcy. W notatce wewnętrznej z sierpnia 17 i opublikowane na Twitterze przez adwokata Tristana Snella, firma napisała, że w świetle narastających spraw i znaczenia wariantu delta, wszyscy pracownicy muszą natychmiast przesłać swoją szczepionkęstatus w Office management platform Workday, z “select essential employees” teraz są zobowiązane do poddania się Cotygodniowym testom COVID-19 w biurach sieci w Nowym Jorku. Zawiadomienie jest dalej szczegółowo nowy codzienny proces przesiewowy dla pracowników osobistych i nowa zasada wymagająca maski w “małych, zamkniętych przestrzeniach”, takich jak pomieszczenia kontrolne, chociaż maski na ogół pozostają opcjonalne dla pracowników Fox News, którzy zostali w pełni zaszczepione.

– Ethan Jakob Craft

12: 01

Papież gwiazdami w reklamie Pro-szczepień 

Rada ds. reklamy nie brakowało głośnych nazwisk, aby pomóc w rozpowszechnieniu informacji na temat szczepionki COVID-19. PSAs z inicjatywy edukacyjnej ” It ‘s Up to you” wykorzystało wpływy byłych prezydentów i pierwszych dam, aktorów, sportowców i gwiazd muzyki (w tym Willie Nelsona) i nie tylko. Najnowsze ogłoszenie trafia aż do Watykanu.

Nowy spot przedstawia papieża Franciszka, do którego dołączyło sześciu kardynałów i arcybiskupów z Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej. Przypominają widzom w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim o bezpieczeństwie, skuteczności i zdolności do ratowania życia szczepionek koronawirusowych

Spot kontynuuje nacisk Rady ds. reklamy na przemawianie do społeczności nieproporcjonalnie dotkniętych COVID-19. Powstał we współpracy z Dykasterią Watykańską na rzecz integralnego rozwoju człowieka. Za produkcją stanęły Landia i Big Star, natomiast całość kampanii stworzyła firma Pereira & O ‘ Dell. 

— Ann Christine Diaz