Jak Ciekawość Może Sprawić, Że Dobry Produkt Promocyjny Będzie Świetny

Ciekawość mogła zabić kota, ale może być również tajnym składnikiem do zwiększenia zaangażowania z produktami promocyjnymi.

Ludzie są naturalni i szukają informacji o rzeczach, o których nie wiedzą. Tak jak wtedy, gdy program telewizyjny przerywa się w tym kluczowym momencie. Chęć dowiedzenia się, co stanie się dalej jest potężnym motywatorem dla widzów, aby pozostać w pobliżu.

Zastosowanie tego samego nastawienia do projektów towarów i innych kanałów marketingowych, takich jak tematy wiadomości e-mail lub tytuły blogów, może wzbudzić zainteresowanie i rozpocząć rozmowę. Gra na uczuciach FOMO (strach przed utratą).

Teraz wiem, co sobie myślisz. “Jeśli moje logo nie jest duże i na twojej twarzy, ludzie tego nie zauważą!”Choć często może to być prawda, ale czasami mniej znaczy więcej.

Jeśli możesz skłonić odbiorców do rozpoczęcia rozmowy na temat Twojej marki, jest to jedna z najpotężniejszych reklam, jakie możesz uzyskać.

Rozmowa może wyglądać mniej więcej tak:

Potencjalny klient: “Hej skąd masz ten plecak, wygląda super?”

Odbiorca Promo: “dostałem go od Bobs Cruise Adventures, dali mi go jako Prezent, gdy zarezerwowałem wakacje. Były świetne, polecam.”

Czytaj dalej, aby znaleźć kilka możliwych pomysłów:

Przykłady wykorzystania ciekawości w grafice

Celem jest stworzenie tej “luki ciekawości” i zachęcenie do rozmowy o Twojej marce.

Oto kilka możliwych pomysłów, które pomogą Ci rozpocząć właściwą drogę. Możesz też porozmawiać z jednym z naszych ekspertów ds. Grafiki brandingowej,aby stworzyć burzę mózgów.

Czapka lub koszula z prostym logo / ikoną z przodu i pełną nazwą marki z tyłu

Kod QR, który przenosi je na stronę z filmem promocyjnym lub innym wezwaniem do działania

Subtelny branding, który jest zgodny z wyczuciem premium produktu

Podsumowując

Chociaż nie zawsze jest to właściwy wybór, czasami wywołanie odrobiny ciekawości może zdziałać cuda na wyróżnienie się.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów potencjalnych sposobów wykorzystania ciekawości, aby przenieść swój towar na wyższy poziom.

Jakie są wasze pomysły na wykorzystanie ciekawości w kolejnym projekcie? Chcielibyśmy, aby stało się to rzeczywistością, porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów ds. promocji, a my to zrealizujemy. Skontaktuj się z nami lub zadzwoń pod numer 1300 303 717.