Jak FIS zainwestował w nową markę po finansowym megamergerze

Zebraliśmy głosy z całego świata i ze wszystkich stron firmy i mieliśmy około 50 dni, aby przejść od FIS dzisiaj do FIS z połączonym Worldpay. Stamtąd ściśle współpracowaliśmy z naszym biurem personalnym, aby stworzyć ramy dla rozwoju naszych nowych podstawowych wartości.

Jakie są te wartości?

Prowadź uczciwie, Bądź zmianą i wygrywaj jako jeden zespół. Przebrnięcie przez sytuację COVID byłoby o wiele trudniejsze, gdybyśmy nie wprowadzili nowych wartości firmy dosłownie sześć tygodni przed zamknięciem świata. Była to dla nas świetna okazja, aby naprawdę pochylić się nad tymi wartościami i pomóc kształtować wiadomości, gdy przez to przechodziliśmy.

Wokół firmy działo się tak wiele rzeczy, które były naprawdę heroiczne. Mieliśmy wokół niego cały program komunikacyjny rolling thunder. To był dla nas świetny sposób na pochylenie się nad historiami naszej firmy, historiami naszych pracowników, historiami naszych bohaterów—tymi rzeczami, które dzieją się podczas pandemii. Przyniosło to poczucie jedności.

Po co ci prosta historia?

Kiedy połączyliśmy obie firmy, znaleźliśmy ogromne portfolio ponad 850 produktów i zobaczyliśmy, że rozciągamy się na wiele różnych branż. Nie tylko musieliśmy wprowadzić markę w te branże, ale także wprowadzić ją w te branże. Było to dla nas zupełnie nowe wyzwanie, jeśli chodzi o to, jak opowiesz historię firmy, ale opowiesz ją w sposób przekonujący dla nowych odbiorców.

Jak uprościłeś listę 850 produktów?

Rozpoczęliśmy prace nad nową architekturą naszej strony internetowej, którą właśnie przebudowujemy. Ta nowa architektura była dla nas sposobem na wykorzystanie naszych 800 różnych rozwiązań, które mają 9 milionów stron w gigantycznej witrynie i sprowadzenie jej do prostej historii, aby gdy ktoś wejdzie na witrynę, wiedział, co robimy.

Mamy to do około 10 różnych kategorii z ładnymi warstwami pod spodem i bardzo prostą historią na szczycie, jeśli chodzi o bycie celem dla innowatorów. Wartość naprawdę jest, zwłaszcza przy mniejszym budżecie, aby połączyć go pod tą marką i naprawdę napędzać zainteresowanie pokrywą powietrzną. Następnie możesz wprowadzić tego klienta do biznesu w oparciu o jego potrzeby.

Jak przekazujesz tę historię na rynek?

Mamy olbrzymi zespół ludzi, którzy współpracują w całej firmie nad tymi seriami pracy, aby zbudować naszą wewnętrzną strategię komunikacji, nasz zestaw do komercjalizacji oraz zasoby i opowiadania historii, które się z tym wiążą. Jeśli chodzi o możliwości sprzedaży, współpracujemy z naszą linią biznesową w naszej organizacji sprzedaży, dzięki czemu trafiamy na to, czego potrzebują, aby móc prowadzić właściwe rozmowy z klientami.

Jak leci?

Nie zainwestowaliśmy dużych nakładów medialnych w pilot testowy, ale widzieliśmy świetne wyniki. Pod względem łącznych wrażeń zapłaciliśmy za 45 milionów, a otrzymaliśmy ponad 80 milionów. Nasz wskaźnik ukończenia wideo wynosił 64%, czyli około dwa razy więcej niż można sobie wyobrazić w naszej przestrzeni rówieśniczej.

Przebijaliśmy się do nowej publiczności, oni patrzyli na materiał i angażowali się w niego. Wypróbowaliśmy też coś nowego-ankietę pop-up. Dało nam to świetne informacje w czasie rzeczywistym na temat świadomości marki, zainteresowania zakupem, zainteresowania nauką.

Jaka jest wartość biznesowa ta marka działa?

Po pierwsze, przechodzimy poza strefę komfortu, do nowych odbiorców. Druga część to presja rówieśników ze strony innych konkurentów, którzy napędzają tę widoczność. Musimy być graczem, a dla inwestorów i naszych klientów ważne jest, aby zobaczyć, że inwestujemy w nich, gdzie zmierzamy strategicznie, wartość, którą wnosimy, możliwości, które mamy, krytyczność.

Dostawca infrastruktury krytycznej, którym jesteśmy – kiedy upadamy, gospodarka spada-jest to dość istotne i ważna historia, którą możemy opowiedzieć. Część konsumencka staje się również bardzo ważna. Szybko przechodzimy do biznesu b-do-b-do-c, w którym ważne jest, aby konsumenci mieli pewne powinowactwo do marki, więc to naprawdę napędza nasz następny obrót.

Subskrybuj Ad Age teraz, aby uzyskać wielokrotnie nagradzane wiadomości i informacje.