Jak przed zakupem zużycie wideo napędza e-commerce: Datacenter Weekly

Multi-touch me I ‘ m sick

“Multi-touch nie jest martwy”, donosi Jack Neff Z Ad Age, ” jest po prostu trochę pod wpływem pogody, pomimo zbliżającej się utraty ciasteczek, od których długo zależało. Zgodnie z nowym raportem MMA Global, który uważa, że rozwiązania techniczne i bardziej ekspansywne spojrzenie na analitykę zwrotu z inwestycji marketingowych tchną nowe życie w narzędzie pomiarowe.”

Kontekst podstawowy:  “[T] donosi, że ostatnie badania Neustara (partnera w badaniu MMA) pokazujące symulację MTA z wykorzystaniem kohort 10 000 osób na milion rekordów przyniosły błąd atrybucji (lub błąd) tylko 1%”, kontynuuje Neff. “Sugeruje to, że obejścia, takie jak Sfederowane Uczenie Się kohort Google, mogą być bardzo dokładne, powiedział Lou Paskalis, były dyrektor ds. mediów Bank of America, który niedawno został prezesem i dyrektorem operacyjnym MMA Global.”

Czytaj dalej tutaj.

<url>:  “Kimberly-Clark’ s Zena Arnold on Google, CPG and marketing in a cookieless world”, także z Ad Age ‘ s Neff.

Oglądaj, kupuj, kupuj

Analityka wideo Firma Tubular Labs jest obecnie z nowych badań, które rysuje wyraźną linię między konsumpcją wideo i konkretnych kategorii wydatków konsumenckich na Amazon. Zasadniczo potwierdza to, co wszyscy wiemy anegdotycznie – że przed zakupem niektórych rodzajów produktów konsumenci coraz częściej prowadzą badania, oglądając filmy związane z takimi produktami—i archiwizują je danymi.

Dwa kluczowe wydarzenia z nowej białej księgi Tubular, “Social Video and Ecommerce: Converting Views to Dollars”, które firma udostępniła wyłącznie w Datacenter Weekly:

• “[O] ne z czterech (25%) sprzedaży elektroniki użytkowej na Amazon pochodzi od odbiorców filmów społecznościowych, którzy konsumowali treści dotyczące tej kategorii. Przekłada się to na około $24 mld wpływ sprzedaży dla kategorii elektroniki.”

• “W kategorii Odzież, 23% sprzedaży odzieży, obuwia lub biżuterii zależy od konsumpcji treści zdrowotnych i fitness— – co przekłada się na około 15 miliardów dolarów sprzedaży.

Dowiedz się więcej: Możesz pobrać (darmową) kopię nowego raportu Tubular tutaj.

Kontekst podstawowy: Tubular służy jako dostawca danych dla Global Video Measurement Alliance, w skład którego wchodzą Group Nine, Discovery, Digitas, ViacomCBS, BuzzFeed i inni główni gracze (a także Tubular itself).