Jak obrać pomarańczę, a Dennis Rodman konkuruje z mops-em gwiazd: Brief agencji

Birk, który ukończył “Instytut Technologii cytrusów”, jest świadomy daremności swojej pracy, ale ma nadzieję, że pewnego dnia będzie w stanie nauczyć jedną osobę, jak obrać Peelz. W całym filmie towarzyszy mu hałaśliwy chór, który śpiewa o swojej zbędnej pracy i dziwnym życiowym wyborze, aby kontynuować tę karierę

Film kończy się stwierdzeniem Birka do kamery, że ” 99,999% wszystkich na świecie prawdopodobnie wie, jak obrać mandarynkę.”

Zintegrowana kampania obejmuje transmisję i wideo online, zasoby out-of-home i social media. 

Drzwi obrotowe CSO

Firma Vmly & r zatrudniła Joydeep Dey jako globalnego dyrektora ds. strategii na koncie Ford WPP, odpowiedzialnego za komunikację marketingową, doświadczenia, technologię i handel. Dey zastępuje Mike ‘ a Bentleya, który przeszedł na emeryturę, aby podjąć nowe wyzwania według rzecznika VMLY&R. Ostatnio Dey pełnił funkcję globalnego szefa strategii Publicis Groupe w Citigroup, gdzie kierował globalnymi zespołami strategicznymi w zakresie kreatywności, wiedzy o kulturze, wydajności, analityki i mediów. Będzie współpracował z Jasonem Xenopoulosem, który we wrześniu został Globalnym dyrektorem kreatywnym konta Forda.

Dentsu International zatrudniło Alexa Hesza na stanowisko global Chief strategy officer. Hesz dołączy do globalnego zespołu wykonawczego Dentsu International i będzie podlegał bezpośrednio Wendy Clark, global CEO. Hesz będzie pionierem globalnej strategii korporacyjnej Dentsu International i realizacją strategii go-to-market. “Spotkanie Alexa zmienia sytuację w Dentsu. Jest jednym z czołowych liderów strategicznych w branży. W naszej drodze do optymalizacji od 160 do 6 globalnych marek przywódczych rola ta ma kluczowe znaczenie dla integracji naszej całkowitej oferty w mediach, CXM i kreatywności, zapewniając wzrost i kreatywność klientom z szybkością i wydajnością wymaganą przez rynek”, powiedział Clark.

Havas Media wyznaczyło Sarah Ivey na nowego dyrektora ds. strategii w Ameryce Północnej. Powołanie pochodzi po Meghan Grant, który wcześniej zajmował stanowisko, został mianowany prezesem Havas Media Group U. S. i Chief client Experience Officer na Amerykę Północną w zeszłym miesiącu. 

Królewskie leczenie 

Kampania z pewnością będzie legendarna, jeśli zawiera legendę jak Dennis Rodman, prawda? Chyba, że robak zostanie zaatakowany przez psa.

Agencja Kreatywna Boathouse wymyśliła zabawny sposób, aby nadać legendarny status mopsowi o imieniu George, a nie Rodmanowi. Mops jest pokazana reklama dla Narodów pożyczających coraz “George treatment”, podczas gdy Rodman pozostaje niezauważony. Celem jest sprawienie, aby przeciętny człowiek czuł się tak, jakby mógł i będzie traktowany jak rodzina królewska przy zakupie domu, bez względu na to, czy jest sławny, czy nie.