Jak oglądać niesamowite gry zrobione szybki maraton speedrunning 2022

Awesome Games Done Quick (AGDQ), coroczne tygodniowe święto speedrunningu, jest prawie na naszej drodze. Między 9 a 16 stycznia będziecie mogli oglądać jednego eksperta gracza po drugim wyścigu przez ich ulubione tytuły, aby pokazać swoje umiejętności i, miejmy nadzieję, pobić rekordy świata.

Drugi rok z rzędu AGDQ odbędzie się jako wirtualne wydarzenie ze względu na obawy związane z bezpieczeństwem COVID-19. Niestety, biegacze nie będą mieli tłumu, który by ich dopingował. Cały turniej możecie oglądać na żywo w serwisie Twitch, na kanale Games Done Quick (lub na poniższym embed), od niedzieli w południe ET. Jeśli nie możesz oglądać akcji, jak to się dzieje, będziesz mógł nadrobić zaległości później na YouTube. 

Harmonogram jest pełen fascynująco brzmiących tras. W środę, dwóch graczy GeoGuessr będzie strzelać na doskonały wynik, znajdując dokładne lokalizacje losowych obrazów Google Street View. W najbliższą sobotę biegacz Mitchriz spróbuje pokonać Sekiro: Cienie Umierają Dwa Razy, typowo trudna gra od FromSoftware, tak szybko jak to możliwe – i będą mieli zawiązane oczy. Najnowsze gry pojawiające się po raz pierwszy na AGDQ to Deathloop, Death ‘ s Door, Kena: Bridge Of Spirits, Ratchet & Clank: Rift Apart, Returnal oraz Psychonauts 2.

Szybka organizacja gier zebrała miliony na dobre cele w ciągu ostatniej dekady. AGDQ jest jednym z dwóch głównych wydarzeń, które grupa organizuje każdego roku, a Letnie Igrzyska odbywają się szybko zazwyczaj w czerwcu lub lipcu.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.