HP aktualizuje swoje EliteBook i ZBooks z nowymi chipami Intela

To CES, co oznacza, że HP kradnie całą masę nowych laptopów z ulepszonymi wewnętrznymi elementami, aby pasowały do nowego krzemu pochodzącego od Intela. Obejmuje to kilka maszyn marki Elite, w tym Elite x360 1040 G9, EliteBook 1040 G9, EliteBook 800 G9 i EliteBook 600 series. Wszystkie z nich otrzymują procesory Intel Core 12. generacji, przeprojektowaną obudowę, Wyświetlacz 16: 10 i opcjonalny 5G. nie wspominając o tym, że HP deklaruje, że w ciele maszyny jest co najmniej 30 procent plastiku pochodzącego z recyklingu. Wszystkie te maszyny mają pojawić się w marcu, a ceny zostaną ogłoszone bliżej premiery.

HP

W tym samym czasie firma aktualizuje również gamę ZBook o nowy ZBook Firefly G9, dostępny w wersjach 14-i 16-calowych. Zarówno, jak mówi HP, będzie oferować “profesjonalną wydajność na poziomie”, a także szereg zaawansowanych opcji, w tym nowe procesory Intel Core 12.generacji. Możesz sparować dowolny układ silicon z procesorem graficznym NVDIA T550 i pamięcią RAM o pojemności do 64 GB. To również będzie dostępne do kupienia w marcu, a HP również nie ustaje w kwestii tego, ile gotówki trzeba przełożyć, aby ją zdobyć.

Śledź najnowsze wiadomości z targów CES 2022 tutaj.!

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.