Gamingowy monitor HP 4K jest gotowy na PS5 lub Xbox Series X

Jak sprawić, by twój monitor do gier wyróżniał się na tle konkurencji, gdy nie jest ani jednym z największych, ani nie stanowi wielkiej oferty? Najwyraźniej zaspokaja potrzeby graczy konsolowych. HP ujawnił Omen 27u, 27-calowy monitor z pełną obsługą PlayStation 5 i Xbox Series X. ekran 4K, wejście HDMI 2.1, obsługa DisplayHDR 400 i wbudowane głośniki nie są nowościami same w sobie, ale powinny być doceniane, jeśli chcesz grać w gry konsolowe na 120Hz bez kupowania oddzielnego telewizora.

Omen 27U powinien być solidnym monitorem, nawet jeśli nie dbasz o gry konsolowe. Panel IPS i obsługa 144 Hz będą pomocne dla dokładności kolorów (95 procent przestrzeni DCI-P3) i ciężkich gier PC, ale możesz również docenić oświetlenie RGB i slicker profil. Jest to pierwszy Monitor HP Omen z cienkimi ramkami ze wszystkich stron-może to być dobre dopasowanie do konfiguracji z wieloma wyświetlaczami.

Będziecie musieli uzbroić się w cierpliwość, gdy Omen 27u zostanie wysłany na wiosnę. W cenie 700 USD będzie kosztować znacznie mniej niż zeszłoroczny Monitor Nitro firmy Acer wyposażony w HDMI 2.1 i dobrze konkuruje z innymi dobrze wyposażonymi rywalami 4K. Z pewnością łatwiej jest zracjonalizować niż pełnoprawny telewizor do gier, jeśli miejsce na biurku jest na wagę złota.

Śledź najnowsze wiadomości z targów CES 2022 tutaj.!

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.