Plany Hulu na żywo TV wkrótce będzie $ 5 więcej miesięcznie

Jeśli jesteś klientem Hulu + Live TV, Disney planuje dodać Disney+ i ESPN + do subskrypcji, a ty nie masz wyboru w tej sprawie. W piątek firma wysłała do obecnych abonentów maila z informacją o zbliżającej się zmianie. Od 21 grudnia wszystkie subskrypcje Hulu + Live będą obejmować dostęp do dwóch innych platform strumieniowych Disneya. Wcześniej można było uzyskać Hulu + Live TV na własną rękę.

A wraz ze zmianą Cena planów Hulu + Live TV wzrasta o $5 miesięcznie zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów. Poziom obsługiwany przez reklamy będzie kosztował 69,99 USD miesięcznie, a pakiet “bez reklam” będzie kosztował 75,99 USD co 30 dni. Jeśli jesteś klientem Hulu + Live TV z istniejącą subskrypcją Disney + lub ESPN+, zostaną one włączone do nowego planu.

Disney wcześniej zwiększył cenę swoich pakietów telewizyjnych na żywo w 2020 roku, kiedy wzrosły o 10 USD miesięcznie. Ludzie nigdy nie lubią płacić więcej za usługę, ale sposób, w jaki firma radzi sobie z tą ostatnią podwyżką cen, może irk niektórych klientów. Najnowszy raport o zarobkach Disneya może zapewnić pewien wgląd w motywacje firmy. W czwartym kwartale firma dodała 2,1 miliona abonentów Disney+, znacznie mniej niż spodziewał się Wall Street 9,4 miliona. Możliwe, że Disney przewiduje, że to, co straci subskrybentów Hulu, będzie warte zwiększenia bazy klientów Disney+.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.