Hulu’ s “your TV DNA” podsumowuje twoje nawyki streamingu 2021

Aby nie wyprzedzić Spotify (i prawie każdej innej platformy strumieniowej), Hulu Disneya opublikowało podsumowanie końca roku. Możesz za pomocą tego narzędzia dowiedzieć się, ile filmów i odcinków telewizyjnych obejrzałeś w 2021 roku, a także jakie były Twoje ulubione gatunki w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W ramach tego doświadczenia Hulu wygeneruje również rekomendacje dla bieżącej i nadchodzącej zawartości, która jest podobna do rzeczy, które ostatnio oglądaliście.

Nic dziwnego, że firma oferuje podsumowanie roku. Jeśli media społecznościowe są oznaką, Spotify odniósł ogromny sukces z Wrapped. Każdego roku użytkownicy Spotify gromadzą się na Twitterze i Facebooku, aby udostępniać swoje roczne kroniki. Jednocześnie często widzisz, że ci, którzy korzystają z Apple Music i innych platform, narzekają, że ich wybrana usługa strumieniowania muzyki nie oferuje czegoś podobnego. Hulu wyraźnie chce odtworzyć niektóre sukcesy Spotify dzięki doświadczeniu Your TV DNA, pozwalając ludziom dzielić się swoimi “osobistościami strumieniowymi” w mediach społecznościowych.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.