Uproszczona subskrypcja gry Humble Bundle będzie zawierać bibliotekę tylko dla członków

Humble Bundle nie zdobył fanów limitami darowizn i potencjalnie mylącymi poziomami subskrypcji, ale ma nadzieję na pewne poprawki. Od 1 lutego Miesięczna usługa Humble Choice firmy konsoliduje się wokół jednego miesięcznego planu $12, który daje stałe kopie każdej gry oferowanej w danym miesiącu. Humble zauważył, że Liczba gier może się różnić, ale nadal możesz pominąć miesiąc, jeśli nie podoba Ci się wybór i chcesz pozostać członkiem.

Będziesz mieć również dostęp do większej liczby gier, o ile jesteś subskrybentem. Nowa kolekcja Humble Games daje Ci dostęp do wyselekcjonowanego, rozszerzonego katalogu tytułów, do których masz dostęp tylko jako wybrany członek. Początkowy mix jest ograniczony do zaledwie pięciu gier (w tym stosunkowo dobrze znanej Void Bastards) dostępna za pośrednictwem skromnej aplikacji, ale firma ma nadzieję, że obietnica biblioteki w stylu PlayStation Plus lub Xbox Game Pass sprawi, że będziesz płacić nawet wtedy, gdy comiesięczne wybory nie przypadną Ci do gustu.

Wybór ma inne zmodyfikowane zalety. Otrzymasz aż 20% zniżki na kwalifikujące się gry, które kupisz w Humble Store, ale będziesz musiał pozostać subskrybowany przez co najmniej rok. Otrzymasz tę zniżkę natychmiast, jeśli subskrybujesz subskrypcję do lutego. Pięć procent składki członkowskiej zostanie przekazane organizacjom charytatywnym.

To nie podnieci wszystkich. Klasyczni subskrybenci, którzy się przełączą, stracą na przykład 20-procentową zniżkę w momencie, gdy pominą miesiąc. Może to być jednak mniej mylące i może być kuszące, jeśli chcesz uzyskać dostęp do wielu gier niezależnych, niezależnie od tego, co ma do zaoferowania miesięczny katalog.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.