HyperX oferuje 300 godzin pracy na baterii dzięki najnowszemu zestawowi słuchawkowemu dla graczy

Jeśli używasz bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do gier, istnieje duża szansa, że bateria padła w najgorszym możliwym momencie. Chociaż najnowsze urządzenia peryferyjne nie powstrzymają tego w ogóle, HyperX ma nadzieję, że sprawi, że będzie to znacznie rzadsze zjawisko. Na targach CES 2022 firma, która została niedawno przejęta przez HP, ogłosiła Cloud Alpha Wireless.

Jest to zestaw słuchawkowy, który zapewnia do 300 godzin pracy na baterii na jednym ładowaniu. Oznacza to, że możesz uzyskać prawie pełne dwa tygodnie ciągłego użytkowania, zanim będą wymagały ładowania. Zestaw słuchawkowy jest również wyposażony w nowe przetworniki 50 mm, które są smuklejsze i lżejsze niż te, które znajdziesz w przewodowym poprzedniku Cloud Alpha, ale zapewniają tę samą jakość dźwięku. Inne funkcje obejmują odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów, obsługę technologii słuchawek DTS Headphone: X i wbudowane elementy sterujące, które znajdziesz na słuchawce.

HyperX

HyperX ogłosił kilka innych urządzeń peryferyjnych. Niektóre z atrakcji to Bezprzewodowy Kontroler Clutch i bezprzewodowa mysz Plusefire Haste. Ten pierwszy to gamepad na Androida i PC w stylu Xbox, który łączy się z urządzeniem przez Bluetooth 4.2, 2.4 Ghz lub połączenie przewodowe. Czas pracy baterii wynosi 19 godzin na jednym ładowaniu, a kontroler jest dostarczany z regulowanym klipsem, który może rozszerzyć się z 41 milimetrów do 86 milimetrów, więc powinien być w stanie pomieścić większość telefonów bez problemu.

Tymczasem Pulsefire Haste ma wiele wspólnego z myszami Aerox 3 od SteelSeries. Jest to bezprzewodowa mysz o perforowanej strukturze plastra miodu, która jest chroniona przed wyciekami przez stopień ochrony IP55. HyperX twierdzi, że można uzyskać 100 godzin na jednym ładowaniu urządzenia, a przełączniki są przystosowane do 80 milionów kliknięć. Miłym akcentem jest to, że będzie dostarczany z dodatkowym zestawem łyżew, gdy oryginalne się zużyją.

HyperX

Pod warunkiem, że pandemia nie opóźni dostaw, Cloud Alpha Wireless trafi do sprzedaży w lutym za 200 dolarów. Co do sterownika sprzęgła i pulsacyjnej Myszki to w marcu i lutym mają być odpowiednio po 50 i 80 zł.

Śledź najnowsze wiadomości z targów CES 2022 tutaj.!

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.