Pierwszy kontroler gier HyperX został stworzony dla Twojego telefonu z Androidem

Najdłużej gracze konsolowi byli obywatelami drugiej kategorii, jeśli chodzi o akcesoria do gier. Klawiatury i myszy są oczywiście głównie urządzeniami peryferyjnymi do gier PC, a zdecydowana większość oprogramowania do dostosowywania jest przeznaczona dla komputerów stacjonarnych. Nawet większość zestawów słuchawkowych została zbudowana z myślą o grach na PC, choć w ostatnich latach zmieniło się to. Ale dla większości ludzi gamepad jest kultowym akcesorium do gier konsolowych, A opcji poza kontrolerami pierwszej firmy brakowało do niedawna. Teraz gracze mają możliwość wyboru wysokiej klasy akcesoriów takich firm jak Scuf, Razer i today, HyperX.

HyperX

W tym tygodniu HyperX wprowadza na rynek swój pierwszy gamepad-Bezprzewodowy Kontroler Do Gier Clutch. Jest to urządzenie peryferyjne w stylu Xbox, z dwoma drążkami, D-pad po lewej stronie, podwójnymi przyciskami naramiennymi i wyzwalaczami oraz standardowymi czterema przyciskami z literami po prawej stronie. Nazwa “clutch”pochodzi od dołączonego klipu, który umożliwia zamontowanie telefonu z Androidem do kontrolera lub podparcie telefonu na powierzchni do gry na stole. 

HyperX

Sprzęgło $50 jest przeznaczone głównie do użytku z urządzeniami z systemem Android i łączy się bezprzewodowo przez Bluetooth 4.2 lub Bezprzewodowy Odbiornik USB – C. (Kabel USB-C na USB-A jest dołączony do przewodowej rozgrywki z wybranym komputerem lub konsolą.) Jednak te opcje bezprzewodowe powinny również zapewnić kompatybilność z Nintendo Switch. Biorąc pod uwagę, że wybór gamepada do przełącznika jest w większości ograniczony do oficjalnego kontrolera Pro i różnych ofert z 8Bitdo i PowerA, jest to mile widziany dodatek na rynku, który będziemy musieli przetestować, gdy pojawi się w marcu.

HyperX

Śledź najnowsze wiadomości z targów CES 2022 tutaj.!

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.