Hyundai dokucza pojazdowi koncepcyjnemu przed planowaną premierą SUV-a Ioniq

Hyundai udostępnił garść zdjęć Seven, nowego w pełni elektrycznego SUV-a, który Producent samochodów planuje zadebiutować na targach AutoMobility LA jeszcze w tym miesiącu. Firma zauważa koncepcję ” wskazuje na nowy model SUV-a, który trafi do rodziny Ioniq.”

Hyundai

Pojazdy koncepcyjne rzadko trafiają do produkcji Bez istotnych zmian, więc traktuj obrazy odpowiednio. Prawdopodobnie nie zobaczymy następcy Seven z tablicą pikseli lub wnętrzem przypominającym salon. Hyundai twierdzi, że wnętrze zostało wykonane z ekologicznych i przyjaznych dla środowiska materiałów.

Hyundai

W USA rodzina EV Hyundaia obejmuje niedawno wprowadzony Ioniq 5. Podstawowy model crossovera wyposażony jest w akumulator o pojemności 72,6 kWh, który pozwala na podróż do 300 mil na jednym ładowaniu. Hyundai zadebiutuje 17 listopada o godzinie 12:55. Następnie pozostanie on na wystawie w LA Auto Show do 28 listopada, dając publiczności szansę zobaczyć EV osobiście.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.