ICYMI: w końcu czas przetestować SharePlay na iOS 15.1

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

W tym tygodniu mamy szeroką gamę recenzji na temat wszystkiego, od mobilnych systemów operacyjnych po maszyny do cięcia. Po pierwsze, Mat Smith sprawdził nową funkcję SharePlay na iOS 15.1 i stwierdził, że ma potencjał. Następnie Billy Steele słuchał słuchawek Bose QuietComfort 45 i uznał je za tak samo wygodne jak ich poprzednicy, a także z ulepszoną redukcją szumów. Nathan Ingraham przetestował HP Chromebook X2 i stwierdził, że lekki laptop ma znakomity ekran, który idealnie nadaje się do podróży. Steve Dent obrócił tarczę na laptopie OLED ProArt Studiobook 16 firmy ASUS, który, jak mówi, ma wyjątkowo kolorowy ekran i przemyślane funkcje dla twórców. Na koniec Terrence O ‘ Brien zrobił kilka naklejek i naklejek z Cricut Explore 3.

Mat Smith / Engadget

Mat Smith nazywa iOS 15.1 stosunkowo niewielką aktualizacją w porównaniu do bardziej drastycznych zmian wprowadzonych przez iOS 14. Duża część dodatków pochodzi z wydania SharePlay, który pozwala robić takie rzeczy, jak streamowanie programów telewizyjnych z przyjacielem przez FaceTime. Mat powiedział, że pokazy były wolne od opóźnień w testach, aplikacje fitness były motywujące, a darmowe gry były bardziej zabawne, niż się spodziewał. Jednak SharePlay nie jest dostępny dla wszystkich aplikacji-na przykład YouTube i Netflix nie są teraz obsługiwane.

Mat testował również dźwięk przestrzenny, który nadaje rozmówcom Kierunkowy dźwięk, ale był bardziej pod wrażeniem nowej izolacji głosu i szerokich trybów. Grał również z trybami ostrości, które pomagają śledzić i ograniczać czas ekranu za pomocą profili i możliwość “zablokowania” się z telefonu na określone okresy czasu. Mat zwraca uwagę, że te funkcje, oprócz ulepszeń uczenia maszynowego z wizualnym wyglądem i tekstem na żywo, pokazują, że Apple zmienia się w kierunku udostępniania.

Nathan Ingraham / Engadget

Nathan Ingraham stwierdził, że sprzęt HP Chromebook X2 jest dobrze zbudowany, solidny i prosty w budowie. Nazwał jasny 11-calowy ekran dotykowy o wymiarach 2160 x 1440 wyróżniającym się, który sprawiał, że praca była mniej ciasna, po części dzięki proporcjom 3:2. Klawiatura była responsywna z dobrą podróżą i podobało mu się, że dołączony rysik przymocowany starannie i magnetycznie do boku. Jeśli chodzi o wydajność, uznał, że X2 dobrze radzi sobie z oglądaniem filmów, przeglądaniem sieci i graniem w gry.

Odkrył jednak, że procesor mobilny Qualcomm Snapdragon 7C walczył, gdy nadszedł czas, aby popchnąć maszynę z intensywnymi zadaniami. Chociaż był w stanie uruchomić swoje zwykłe programy, nie było to najszybsze doświadczenie i powiedział, że unikał odtwarzania muzyki z urządzenia podczas uruchamiania wielu innych aplikacji, ponieważ powodowałoby to spowolnienie. Biorąc to pod uwagę, jego gwiezdna żywotność baterii, rozmiar i lekka konstrukcja sprawiają, że Chromebook X2 jest solidnym urządzeniem pomocniczym lub podróżnym.

Steve Dent / Engadget

Steve Dent mówi, że ASUS ProArt Studiobook jest wyraźnie przeznaczony do przyciągania artystów i twórców dzięki szybkiej wydajności, wspaniałemu 16-calowemu ekranowi OLED 4K i “pokrętłu ASUS” do edycji wideo i zdjęć. Ekran jest fabrycznie skalibrowany do dokładności kolorów Pantone i Calman i ma współczynnik kontrastu 1,000,000: 1 z atramentowymi czerniami, które sprawiają, że jest dobry do tworzenia treści i strozwiercanie rozrywki. Posiada również rozwiązanie termiczne “IceCool Pro”, które zwiększa przepływ powietrza przy minimalnym poziomie hałasu. Steve uznał to za prawdziwe podczas testów, z wyjątkiem bardzo intensywnych zadań GPU / CPU, które podniosły poziom hałasu.

Był również szczególnie pod wrażeniem tarczy, która, jak mówi, jest przyjemna dzięki teksturowanemu uchwytowi i płynnemu obrotowi. Lokalizacja jest wygodna, a pokrętło może być używane do regulacji głośności lub jasności wyświetlacza, a także do dostępu do opcji menu z czterech aplikacji Adobe. Steve był również zadowolony z liczby portów na maszynie, w tym USB-C z obsługą DisplayPort i gniazda kart SD Express. W testach laptop działał dobrze zarówno podczas gier, jak i edycji, częściowo dzięki procesorowi GPU RTX 3070 i procesorowi AMD Ryzen 9. Ponadto Steve odkrył, że ma również solidną żywotność baterii, co doprowadziło go do ogłoszenia Studiobook 16 najlepszym laptopem z systemem Windows 10 do tworzenia treści.

Bose dokonuje drobnych, ale cenionych aktualizacji dzięki słuchawkom QuietComfort 45

Billy Steele / Engadget

Billy Steele nie jest rozczarowany, że Bose nie zaktualizował konstrukcji słuchawek QuietComfort 45. W rzeczywistości był zadowolony, że firma zachowała tak wiele z tego, co sprawiło, że poprzedni model był popularny, od lekkości po fizyczne przyciski i amortyzujące podkładki. Donosi, że nowe słuchawki zachowują jakość dźwięku, z której Bose jest znany, z wyraźnymi wysokościami, solidnymi średnimi i głębokim basem. Qc45 brzmiał dobrze w wielu gatunkach, a zaktualizowana redukcja szumów usunęła więcej dźwięków w tle niż w poprzednim modelu.

Nowością w QC45 jest dźwięk otoczenia lub tryb świadomy, który pozwala usłyszeć, co dzieje się wokół ciebie. Billy powiedział, że jest przydatny, ale nie najlepszy, jakiego doświadczył. Podczas testów udało mu się uzyskać 22,5 godziny odtwarzania, zanim musiał naładować słuchawki. Jednak okazało się, że połączenie z wieloma urządzeniami jest nieco frustrujące, ponieważ wymagało od niego ponownego połączenia po zakończeniu połączenia. Ogólnie rzecz biorąc, nadal uważa, że najnowsze puszki QuietComfort oferują wiele dla ludzi, którzy często podróżują i potrzebują wygodnego zestawu słuchawek o wyjątkowych możliwościach redukcji szumów.

Maszyna Do Cięcia Explore 3 firmy Cricut jest przeznaczona dla oddanych rzemieślników

Terrence O ‘ Brien / Engadget

Terrence O ‘ Brien przyznaje, że nie jest główną widownią Circuit craft machine. Zaprojektowany do cięcia setek różnych rodzajów materiałów, linia obwodu może wykonywać transfery winylowe na koszulki, maski kartonowe 3D, Naklejki, Naklejki, żelazka i inne. Jednak jego początkujący poziom rzemiosła nie powstrzymał go przed pełnym rozkoszowaniem się Cricut Explore 3, który, jak powiedział, był magiczny w użyciu. Podczas testów stworzył emblemat Spidermana do kostiumu na Halloween, kilka naklejek na laptopa i (większość) kartonowego LISA 3D.

Terrence powiedział, że aplikacja towarzysząca jest łatwa w użyciu: oferuje również dostęp do ponad 1,000 darmowych obrazów i projektów 250. Jeszcze więcej są dostępne za pośrednictwem $ 10 miesięcznego członkostwa Cricut Access i można przesłać własne projekty. Docenił szczegółowe instrukcje dla wcześniej zaprojektowanych projektów, ale zwraca uwagę, że projekty często wymagały wielu dodatkowych dodatków, takich jak rysik punktowy lub narzędzie do przenoszenia folii. Ogólnie Rzecz Biorąc, Terrence mówi, czy $ 300 Explore 3 (lub $400 Maker 3) jest tego warte dla Ciebie, zależy wiele od tego, jak często będziesz go używać – i jakie inne materiały już masz pod ręką.