ICYMI: Beats Fit Pro to intrygująca alternatywa AirPods Pro

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Recenzje produktów Engadget w tym tygodniu obejmują gamę od słuchawek do e-czytników. Billy Steele sprawdził Beats Fit Pro i polubił je za lepsze dopasowanie i głębszy dźwięk. Następnie kilka uwag dla entuzjastów fotografii: Steve Dent przejrzał Panasonic GH5 II, aby zobaczyć różnicę, jaką może zrobić zupełnie nowy procesor, podczas gdy Mat Smith użył Sony Xperia 1 III i poinformował, że Podłużny smartfon ma mnóstwo intrygujących funkcji aparatu do zaoferowania. Na koniec Nathan Ingraham zrecenzował Kindle Paperwhite Signature Edition, co wywarło na nim odpowiednie wrażenie.

Billy Steele / Engadget

Billy Steele lubi bardziej tradycyjne dopasowanie nowych słuchawek Beat Fits Pro. Są to najnowsze True Wireless pąki w ofercie firmy i mają niewielką aktualizację projektu z elastycznymi końcówkami skrzydeł, które zginają się, aby dopasować się do większej liczby kształtów uszu. Billy mówi, że ten element pomógł utrzymać pąki na miejscu i prawie nie zauważył ich w uszach. Oprócz odświeżania sprzętowego, słuchawki są również wyposażone w aktywną redukcję szumów (ANC), adaptacyjny korektor i dźwięk przestrzenny, a także inne funkcje zintegrowane z systemem iOS, które czynią je atrakcyjną opcją dla użytkowników iPhone ‘ a.

$ 200 Beat Fits Pro ma również ocenę IPX4, a ich końcówki skrzydeł sprawiają, że są bardziej bezpieczne podczas treningów. Ulepszenia, które firma wprowadziła do profilu dźwięku, były natychmiast zauważalne według Billy ‘ ego, który zgłosił mocniejszy bas z większą głębią, więcej miejsca na wokale i inne elementy oraz bardziej niski dźwięk. Pąki mają ten sam chip H1, który można znaleźć w AirPods Pro, umożliwiając im dostęp do takich funkcji, jak parowanie jednym dotknięciem i Siri bez użycia rąk. Ale Beats Fit Pro nie było bez problemu: Billy doświadczył wielu przypadkowych naciśnięć przycisków i nie obsługują ładowania bezprzewodowego. Ale nadal oferują dobre połączenie funkcji, dźwięku i wydajności, dzięki czemu stanowią solidną alternatywę dla AirPods Pro.

Kindle Paperwhite Signature Edition jest lepszy niż kiedykolwiek

Nathan Ingraham / Engadget

Nathan Ingraham wie, że e-czytnik nie jest gadżetem, który większość ludzi często aktualizuje. Jednak większy 6,8-calowy ekran, mniejsze ramki, 17 podświetleń LED, Ładowanie USB-C i 32 GB pamięci sprawiają, że aktualizacja jest dość aktualna, a z tego powodu Nathan nazywa Kindle Paperwhite Signature Edition najlepszym e-czytnikiem, jakiego kiedykolwiek używał. Te dodatkowe diody LED emitują regulowane ciepłe światło, które powinno zmniejszyć zmęczenie oczu w nocy, a Nathan mówi, że to była jego ulubiona nowa funkcja urządzenia. Powiedział również, że zmiany sprzętowe ramek i ekranu pomogły sprawić, że będzie to bardziej urządzenie premium.

Najnowszy Kindle może również automatycznie dostosować podświetlenie, aby zmniejszyć nocne zmęczenie oczu, a także ma bezprzewodowe ładowanie i nie wyświetla reklam na ekranie blokady. Podobnie jak poprzednie wersje, Signature Edition jest wodoodporny, może odtwarzać audiobooki za pomocą Bluetooth i ma żywotność baterii, która trwa tygodnie. Ale kosztuje $190, czyli $ 50 więcej niż standardowy Kindle Paperwhite. Nathan mówi, że dla większości ludzi dodatkowa pamięć nie jest warta dodatkowych pieniędzy — chyba że planujesz pobrać wiele dźwiękowych tytułów na swój e-czytnik.

Steve Dent / Engadget

Steve Dent bardzo polubił Panasonica GH5 II. refreshed projekt nadal ma ten sam 20-megapikselowy czujnik Mikro Cztery Trzecie, a także taką samą rozdzielczość 3,68 miliona punktów i .Powiększenie 76x. Wyposażenie nadwozia jest prawie identyczne z doskonałym uchwytem, logicznymi pozycjami sterowania i mniejszym, ale jaśniejszym tylnym wyświetlaczem. Jednak nowa wersja aparatu ma szybszy procesor i podwójną częstotliwość odświeżania przy 120 Hz. Chip pomaga poprawić autofokus AI, który może teraz podwoić szybkość śledzenia twarzy i oczu, a także podnieść ostrość na twarzy odchylanej od kamery.

Steve ‘ owi bardziej spodobały się również menu w GH5 II, które są oznaczone kolorami i zakładkami, aby pomóc Ci znaleźć to, czego szukasz. Panasonic zachował również panel informacyjny, który na pierwszy rzut oka pokazuje ważne ustawienia. Kolejnym ulepszeniem jest system stabilizacji obrazu, który zapewnia teraz do 6,5 EV ochrony przed wstrząsami. Dzięki temu Steve powiedział, że GH5 II ma lepszą pracę niż konkurenci w wygładzaniu chodzenia lub biegania. Ale nadal nie ma zewnętrznego wideo RAW, a fotografowanie przy słabym oświetleniu pozostaje słabym punktem.

Mat Smith / Engadget

Sony Xperia 1 III bardzo przypomina zeszłoroczny smartfon z niezwykłym współczynnikiem ekranu 21: 9 i wydłużoną konstrukcją. Mat Smith mówi, że dodanie matowego wykończenia pomaga poczuć się jak najwyższej jakości słuchawki. Zaktualizowany ekran 4K 120Hz pomaga również sprawić, że wszystko wygląda dość ostro i działa płynnie dzięki chipsetowi Snapdragon 888, 12 GB PAMIĘCI RAM i 256 GB pamięci masowej. Chociaż Mat mówi, że 6.5-calowy ekran OLED telefonu jest wspaniały, Xperia nie może dynamicznie zmieniać częstotliwości odświeżania, aby zmaksymalizować żywotność baterii-a to skutkuje ledwo cały dzień użytkowania, nawet z baterią 4,500 mAh, jeśli utrzymasz panel na 120Hz. Był zadowolony z dźwięku z przednich głośników stereo, który kontynuuje wsparcie dla formatów audio, takich jak 360 Reality Audio, Hi-Resolution audio i Dolby Atmos. I-szokujące-Xperia 1 III nadal ma gniazdo audio 3,5 mm.

Ale aparat telefonu świeci, dzięki uprzejmości trzech 12-megapikselowych strzelanek o różnych ogniskowych. Xperia 1 III może śledzić poruszające się obiekty i uchwycić ostre ujęcia w ruchliwych scenach, ponieważ jest w stanie przechwytywać 20 klatek na sekundę i ma piksele z detekcją dwufazową-autofokus. Mat mówi, że jest to bardziej techniczne podejście i ma krzywą uczenia się, ale sprawia, że smartfon jest intrygującą perspektywą dla entuzjastów fotografii.