ICYMI: sprawdzamy wizualne odświeżenie Androida 12

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

W tym tygodniu, oprócz omówienia wszystkich ofert Cyber Week, które mogliśmy znaleźć, sprawdziliśmy również kilka unikalnych gadżetów. Steve Dent i licencjonowany pilot drona podróżowali po francuskiej wsi z pomocą drona DJI Mavic 3, podczas gdy Terrence O ‘ Brien grał z aplikacją Animoog Z, sequelem 10 lat w tworzeniu. Ponadto Cherlynn Low bawiła się z Androidem 12, aby sprawdzić nowy materiał, który projektujesz.

Steve Dent / Engadget

Steve Dent spędził trochę czasu z DJI Mavic 3 i licencjonowanym pilotem dronów na francuskiej wsi, aby zobaczyć, do czego jest zdolne nowe urządzenie. Donosi, że nie tylko Mavic 3 jest najłatwiejszym dronem DJI do latania,ale duży czujnik 4 / 3 i podwójny system kamer zapewniają niesamowity materiał-a minuty zasięgu 46 to dwa razy więcej niż poprzedni model. Przetestował standardowy model w pakiecie combo Fly More za 3000 dolarów, który zawiera trzy baterie, koncentrator Ładowania, jeden zestaw filtrów ND i torbę transportową. Mavic 3 jest również dostępny w trybie Cine z wbudowanym dyskiem SSD 1TB i obsługą wideo Apple ProRes 422 HQ.

Podczas gdy Mavic 3 był łatwiejszy w manewrowaniu dzięki lepszemu unikaniu przeszkód, łatwo było również złożyć 899-gramowy dron w bardziej kompaktowy rozmiar do przechowywania i podróży. Steve mówi, że specyfikacja kamery i wideo są imponujące: główna kamera została zbudowana we współpracy z Hasselblad i ma obiektyw 24 mm f/2.8-f/11 z profilem kolorów dla dokładnych odcieni. Kamera wideo może nagrywać 5.1 K przy 50fps lub 4K przy 60fps; Steve mówi, że większy czujnik zapewnia lepszą wydajność przy słabym oświetleniu, więcej szczegółów i świetny zakres dynamiczny. Są jednak pewne wady-mianowicie cena, ale także to, że dodatkowe funkcje, które obiecał DJI (jak ActiveTrack5 i QuickShots) nie są teraz dostępne, ale zostaną wydane w styczniu. Ogólnie Rzecz Biorąc, Steve mówi Mavic 3 dostarcza, ale jest najlepszy dla zawodów i prosumentów.

Google

Cherlynn low wie, że wiele wersji Androida sprawia, że przegląd podstawowych funkcji jest nieco trudny, ale aktualizacje w najnowszym wydaniu systemu operacyjnego zapewniają odświeżające wrażenia i zapewniają większą przejrzystość danych i prywatności. To w dużej mierze dzięki nowemu materiałowi, który zaprojektowałeś, który zmniejszył interfejs użytkownika i powiększył przyciski i suwaki, między innymi. Cherlynn szczególnie polubiła Panel Prywatności, który informuje użytkowników, kiedy ich kamera i mikrofon są aktywowane, wraz z aplikacjami, które ich wymagają. Android 12 ma również nowe wskaźniki, gdy kamera lub mikrofon są aktywnie używane.

Cherlynn zauważyła pewne aspekty, które ją rozczarowały, a mianowicie domyślny sposób przyzywania Asystenta Google oraz mylące wykresy i wykresy w pulpitach baterii i prywatności. Była również podekscytowana, aby wypróbować sprzężone z dźwiękiem opinie dotykowe, ale nie była w stanie znaleźć żadnych aplikacji, które go obsługują. Ogólnie rzecz biorąc, powiedziała, że wizualne aktualizacje w materiale i zwiększone narzędzia prywatności sprawiły, że system poczuł się drastycznie inny-w dobry sposób.

Terrence O ‘ Brien / Engadget

Terrence O ‘ Brien chciał przetestować Animoog Z, kontynuację oryginalnego instrumentu programowego Mooga, który używał syntezy wavetable. Ta kontynuacja aplikacji ma w dużej mierze to samo cOre Anizotropic Synth Engine, składający się z kilkudziesięciu przebiegów, z których można wybierać, od próbek fal analogowych po bardziej cyfrowe dźwięki. Jednak nowe wydanie dodaje trzeci wymiar do osi X / Y oryginału-oś z, którą notatki mogą przesuwać.

Terrence mówi, że daje to nowej aplikacji nieco więcej głębi i miejsca na ewolucję. Odkrył, że niektóre ustawienia predefiniowane wykorzystują dodatkową ścieżkę modulacji, aby uzyskać bardziej złożone i unikalne dźwięki. Jest też Nowa sekcja efektów z looper, delay, filter i arpeggiator, plus Obsługa MPE. Dodatkowo Terrence mówi, że przeprojektowany wygląd nowej aplikacji sprawia, że jest ona bardziej nowoczesna i łatwiejsza w nawigacji. Po testach uznał Animoog Z za godnego następcę przełomowego oryginału. Limitowana wersja jest dostępna do pobrania za darmo,z pełną funkcjonalną wersją za płaską $ 10.