IKEA i Sonos odświeżają głośnik półkowy Symfonisk szybszym procesorem

Bez większych fanfar, IKEA i Sonos wydały wersję drugiej generacji swojego głośnika półkowego Symfonisk. Po raz pierwszy zauważona przez holenderską publikację Tweakers (via The Verge), nowy model posiada szybszy procesor, więcej pamięci i pobiera mniej energii, gdy jest w trybie czuwania. Jest również wyposażony w dłuższy kabel zasilający.

Jednak patrząc na nowy model obok jego odpowiednika pierwszej generacji, najbardziej widoczną zmianą jest zaktualizowany układ przycisków, który widzi regulatory głośności obok siebie, zamiast być oddzielone przez przycisk odtwarzania/pauzy, jak to miało miejsce wcześniej.

Sonos od czasu do czasu aktualizuje swoje głośniki w ten sposób, aby były bardziej przyszłościowe. Na przykład w 2019 roku odświeżono Sonos One, dodając Bluetooth LE, nowszy Procesor i więcej pamięci. Niedawno udoskonalono Sonos One sl, aby dodać bardziej wydajne bezprzewodowe radio. Jeśli mieszkasz w Holandii, możesz kupić półkę Symfonisk drugiej generacji za 99€. Skontaktowaliśmy się z IKEA, aby dowiedzieć się, kiedy sprzedawca planuje zwolnić głośnik w USA.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.