Impero wygrywa global brief za Ładowanie EO

Niezależna Londyńska Agencja Impero wygrała eo w meczu przeciwko matce, BBH i trądzikowi. EO twierdzi, że jest wiodącym dostawcą ładowania pojazdów elektrycznych w Wielkiej Brytanii. W przyszłym roku Impero uruchomi pierwszą globalną kampanię.

Dyrektor Marketingu eo charging, Miles Freeman, mówi: “Impero imponowało nam na każdym etapie procesu, wykraczało poza swoje kreatywne i strategiczne myślenie . Branża ta rozwija się niezwykle szybko, podobnie jak nasza działalność, i potrzebujemy najlepszych partnerów agencji, aby pomóc nam osiągnąć sukces. Cieszymy się, że ta kampania ożywa w 2022 roku.”Brainlabs obsługuje media.

Emily Winterbourne z Impero mówi: “od momentu, gdy poznaliśmy EO, była niesamowita chemia, są szybko poruszającym się, ambitnym i ekscytującym biznesem – najbliższe lata będą dla nich ekscytujące i jesteśmy tak podekscytowani, że możemy być razem z nimi w podróży.”

EO wdrożyło ponad 50 000 ładowarek w ponad 35 krajach dla największych operatorów flot na świecie, w tym Amazon, DHL, Go-Ahead, Tesco i Uber.