W pełnym ruchu świecie digital ooh to dynamiczna przyszłość

Nikt nie będzie twierdził, że telewizja była królem mediów reklamowych od czasu istnienia tego medium. Ponieważ agencje reklamowe nieustannie walczą o dolary mediów klientów, telewizja była najważniejszą sprzedażą, ponieważ zawsze miała najwyższe CPMs. Reklamy telewizyjne są zabawne, kreatywne, a przede wszystkim pełne ruchu.

Jednak teraz, dzięki transmisji strumieniowej TV i możliwości obejścia reklam, te CPM są zagrożone. Agencje nieustannie starają się wymyślić nowe i innowacyjne sposoby utrzymywania oczu konsumentów na ekranie telewizora—ale z jakością i możliwością szybkiego przesyłania strumieniowego w atrakcyjności-zwłaszcza że COVID—jest to absolutnie przegrana bitwa.

Ponieważ wiele osób (jeśli nie Większość Zers) nie ogląda już w tradycyjnym telewizorze, jak długo samo medium będzie istnieć w sposób, w jaki znali go kupcy mediów?

Ale wciąż jest jedno miejsce, w którym marki mają uwięzionych odbiorców: cyfrowa reklama out-of-home (DOOH).

 

Walizka dla DOOH

Pełnoekranowe cyfrowe billboardy to nowa telewizja. Są to Telewizory, które są większe niż życie, z przyciągającymi uwagę reklamami (często promującymi same usługi telewizyjne strumieniowe), których kierowcy nie mogą zignorować. Zasadniczo są to gigantyczne telewizory bez pilota zdalnego sterowania, aby widz mógł wyłączyć, przewijać do przodu lub zmieniać kanał.

Kładę nacisk na cyfrowe billboardy w pełnym ruchu. Statyczne reklamy, a nawet cyfrowe tapety online są teraz równie łatwe do zapomnienia jak spot radiowy. Full motion jest lepki-pozwala marce stworzyć i dostarczyć historię lub wiadomość, która wywołuje emocjonalną reakcję widza.

Mimo, że jesteśmy zalani reklamą na wszystkim, od wózków sklepowych po własne telefony komórkowe, większość z tych reklam-w szczególności tych statycznych-jest nie do zapomnienia. Tylko pełny ruch może wywołać emocjonalny związek z widzem, którego statyczne reklamy po prostu nie mogą. a reklama, która dostarcza emocji, jest reklamą niezapomnianą.

Według badań przeprowadzonych przez Ocean and Neuro-Insight w Wielkiej Brytanii, badania wykazały, że reklama DOOH w pełnym ruchu ma 2,5 razy większy wpływ niż równoważne statyczne egzekucje.

Dotknęliśmy tylko wierzchołka góry lodowej, tak dalece, jak potrafi full-motion DOOH. Wkrótce zobaczymy holograficzne reklamy 3D na ulicach i budynkach, a także na samym niebie. Pewnego dnia mogą być nawet “satelity reklamowe”, które orbitują ziemię jak ogromne pływające billboardy. Sama powierzchnia księżyca może wkrótce stać się najdroższym medialnym zakupem galaktyki.

Ponieważ społeczności powoli przyjmują DOOH, statyczne billboardy mogą pozostać na razie. Jednak niedostatek pełnego ruchu DOOH sprawia, że te, które istnieją, są jeszcze bardziej zapadające w pamięć.