Przedstawiamy Przewodnik po prezentach świątecznych Engadget 2021!

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Jeśli jesteś podobny do nas, sezon świątecznych zakupów nigdy nie staje się łatwiejszy. Zawsze wydaje się podkraść, gdy jesteś nieprzygotowany i Dokonywanie listy prezentów jest często żmudnym procesem. Pomimo ciepłych uczuć, które przynosi ta pora roku, może być zalany stresem, gdy próbujesz znaleźć odpowiednie prezenty dla właściwych ludzi, starając się utrzymać budżet.

Ale mamy nadzieję, że nasz coroczny przewodnik po prezentach świątecznych może dostarczyć pomysłów dla osób kochających technologię w twoim życiu. Spędziliśmy czas zastanawiając się nad najlepszymi (i najbardziej zabawnymi) gadżetami, z których korzystaliśmy w tym roku i wymyśliliśmy ponad 200 produktów godnych polecenia. Znajdziesz tu prezenty dla początkujących streamerów gier, fotografów amatorów, audiofilów, rodziców zwierząt domowych i innych, a także najlepsze laptopy, tablety i urządzenia do noszenia. A dla tych, którzy mają ścisłe budżety, mamy podsumowanie wszystkich rzeczy poniżej $100 w naszym przewodniku wraz z dodatkowymi pomysłami na nadziewarki do pończoch, które wchodzą poniżej $ 50.

A dla wszystkich łowców okazji, Engadget będzie nadal obejmować najlepsze oferty techniczne przez cały sezon wakacyjny. Było już mnóstwo, ponieważ sprzedawcy przesunęli początek sezonu zakupowego o miesiąc (lub dwa). Można jednak śmiało powiedzieć, że tygodnie poprzedzające Czarny piątek i Cyber poniedziałek przyniosą jeszcze więcej zniżek. Jeśli jeszcze nie wykreśliłeś wszystkiego z listy zakupów, sprawdź nasze Centrum ofert i @EngadgetDeals na Twitterze, aby być na bieżąco z najnowszymi wyprzedażami.

Niezależnie od tego, jak i kiedy zdobędziesz te ostatnie prezenty, Mamy nadzieję, że nasz przewodnik upominkowy ułatwi Ci dotarcie do nich. A jeśli po drodze wybierzesz coś dla siebie, Uznaj to za zasłużoną nagrodę za przetrwanie kolejnego szalonego roku.