odkurzacz Roomba S9+ iRobot z czystą podstawą jest teraz $200 off

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Jeśli chcesz zafundować sobie ten sezon świąteczny, odkurzacz robota może być prezentem, który wciąż daje. Widzieliśmy kilka przejść do sprzedaży na czarny piątek, ale teraz Wellbots ma sprzedaż na jednym z najbardziej zaawansowanych modeli Roomba. Roomba s9+ jest $200 wyłączony teraz, gdy używasz kodu ENGADGET200 przy kasie, więc skończysz płacąc $ 899 za maszynę-to najlepsza cena, jaką widzieliśmy, a nawet tańsza niż w zeszłym miesiącu podczas Czarnego Piątku i Cyber poniedziałku.

Kup Roomba s9 + w Wellbots – $899

S9+ jest jeszcze bardziej zaawansowany niż nowy Roomba j7+, który pojawił się niedawno, chociaż nie ma precyzyjnej nawigacji wizyjnej, jak ta ostatnia. Zamiast tego S9+ ma największą siłę ssania spośród wszystkich Roomba wraz z podwójnymi szczotkami wielopowierzchniowymi i technologią Direct Detect, z których druga pomaga próżni skupić się na najbrudniejszych miejscach w domu, dopóki nie będą w pełni czyste. “Power-lift suction” pomaga również głęboko czyścić dywany i zasysać sierść zwierząt. Posiada czujniki, które pomagają mu poruszać się po przedmiotach, takich jak krzesła i tablety, a dzięki technologii mapowania można go czyścić tylko w niektórych pomieszczeniach lub obszarach domu, jeśli chcesz.

Ten model ma również czystą podstawę, która pochodzi z innymi droższymi Roombami. Po każdym zadaniu s9+ automatycznie powróci do swojej bazy w celu doładowania i opróżni swój kosz do czystej bazy, która jest w zasadzie dołączonym koszem na śmieci. Oznacza to, że nie musisz męczyć się z odkurzaczem za każdym razem, gdy go uruchamiasz, a czystą bazę opróżniasz tylko raz na 60 dni. To w połączeniu z łatwą w użyciu aplikacją towarzyszącą robota sprawia, że jest to maszyna najwyższej jakości-Jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej iRobot, aby rozpocząć lub zaplanować czyszczenie, możesz nawet nie dotykać s9+ przez kilka tygodni, gdy wykonuje swoją pracę.

Nawet w sprzedaży Roomba s9+ jest dużym zakupem – ale może być warto dla tych, którzy nie lubią odkurzać i chcą, aby ich domy były tak czyste, jak to możliwe, bez konieczności robienia wiele samemu. Istnieje jednak wiele opcji budżetowych, jeśli wolisz zaoszczędzić sporą część pieniędzy i nadal korzystać z zalet odkurzacza robota. Roomba 694 to dobra opcja, podobnie jak Anker RoboVac 11s.pierwszym z nich można sterować za pomocą aplikacji mobilnej, podczas gdy drugi jest wyposażony w pilot, który pozwala manewrować próżnią jak Samochodzik, oprócz ustawiania harmonogramów i tym podobnych.

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.