Czy wynik po drodze w gigantycznym przeglądzie Coca-Coli?

Wynik ogromnego przeglądu kreatywnego i medialnego Coca-Coli (koks wydał ponad 3 mld zł przed zamknięciem, w porównaniu z poprzednimi poziomami) jest podobno nieuchronny.

Zapomnieliśmy o tym, jak się zaczęło, niesamowicie, w styczniu 2021 i wydaje się, że zmieniliśmy się z dwóch oddzielnych recenzji w jedną, co prawdopodobnie jest dla kogoś dużą szansą na pełną obsługę.

W grę wchodzą Holdingi WPP, Interpublic, Publicis i Dentsu, choć byłoby zaskakujące, gdyby wykluczone zostały takie firmy jak Wieden+Kennedy (która z czasem trudzi się koksem) i należąca do Accenture Droga5. Omnicom jest prawdopodobnie zbyt przywiązany do Pepsi.

Reklama Coke ‘ a od lat jest wszędzie (w obu tych aspektach), ponieważ sprzedaż firmy spadła w trudnym czasie dla słodkich napojów. Sprzedaż na imprezach została podbita przez Covid.

Szef Coke James Quincey mówi, że szuka ” nowego modelu marketingowego.”Będzie to bez wątpienia ważne dla cudów danych we wszystkich jego aspektach, gdy wynik zostanie ostatecznie ogłoszony. Publicis wydaje się być liderem w stawce danych w tej chwili, wygrywając jedną ze stron lub wszystkie Coke byłoby cap imponujący 2021.

Oczywiście nie zawsze działają nowe modele. Coke naprawdę rządził swoim gazowanym światem, kiedy McCann z Interpublic wyprodukował serię hitowych tandetnych Epik.

To nawet zmieniło szalonego Dona Drapera.