Dodanie przycisku pauzy zajęło Pelotonowi do 2021 roku

W jakiś sposób Peloton nie zaoferował użytkownikom sposobu na wstrzymanie zajęć na żądanie aż do tego momentu. W końcu na rowerze i rowerze + pojawia się przycisk pauzy. Tak więc, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę z jakiegokolwiek powodu, możesz wrócić i dokończyć trening później.

Aby wstrzymać trening, dotknij ekranu i przytrzymaj przez chwilę przycisk pauzy. Nadal będziesz pojawiać się w sekcji tutaj teraz, a inni mogą wysyłać Ci zachęcające piątki, gdy twój trening jest wstrzymany, ale stracisz miejsce w klasyfikacji dla tej klasy. Tak więc, jeśli jesteś hiperkonkurencyjnym użytkownikiem peletonu, być może przycisk pauzy nie jest dla ciebie. To powiedziawszy, wstrzymanie treningu nie ma wpływu na inne aspekty twoich postępów w peletonie, w tym programy, wyzwania, osiągnięcia, serie, kamienie milowe i osobiste rekordy.

Co więcej, Peloton mówi, że ma nadzieję, że ” ta funkcja jest wszystkim, co sobie wyobrażasz.”Jednak nie będzie to działać na treningach na żywo-to nie jest tak, jak wstrzymywanie telewizji na żywo. Przycisk pauzy pojawi się w urządzeniach bieżnika w przyszłości.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.