Jason i Ivan Reitman reżyserują świąteczną reklamę Apple ‘ a

Trzy minutowy spot, ustawiony do utworu “Ty I ja” Valerie June, śledzi dziewczynę, która stara się utrzymać przy życiu swojego mroźnego przyjaciela przez cały rok. Najpierw ratuje go przed bratem, który zamienia rodzinę snowpeople na podwórku w trening piłki nożnej. Następnie wkłada Simona do kuchennej zamrażarki, gdzie jest czujna, aby chronić go przed tatą jedzącym lody i kolizjami z pudełkami mrożonej żywności. Udaje jej się nawet zabrać Simona na biwak, chowając go do lodówki. Chociaż włosy Simona opadają, a jego uśmiech zaczyna opadać przez cały rok, pozostaje on zadowolonym stworzeniem pod opieką swojego przyjaciela. 

Wreszcie, gdy zima znów nadchodzi, dziewczyna podniecona uwalnia Szymona z jego szafy i zastępuje go w miejscu dumy na trawniku – nie zepsujemy tego, ale zakończenie jest trochę wstrząsające

Choć Reitmanowie pracowali razem nad nowym filmem “Pogromcy duchów”, który wyprodukował syn Jason helmed i ojciec Ivan, Reklama Apple oznacza pierwszy raz, gdy obaj współpracują jako reżyserzy. Apple współpracowało z TBWA / Media Arts Lab nad reklamą, która została wyprodukowana przez Bob Industries.