Jimmy Fallon dołącza do Frito-Lay for a ‘Most Wonderful’ holiday spot

“W tradycyjnym marketingu marki masz bardzo konkretny komunikat, który musisz DOSTARCZYĆ i upewnić się, że konsumenci odbierają” – powiedział Bellinger. “Tutaj jedynym wyjściem na wynos jest to, że ludzie naprawdę kochają święta i widzą, jak ich ulubione marki są tego częścią.”

W Fallon Frito-Lay znalazł sympatyczną i entuzjastyczną postać, której występ świeci z zamiłowaniem do świąt i ożywia kampanię, powiedział Bellinger.

“Za każdym razem, gdy pracujesz z celebrytą, masz takie pytanie: czy osoba, którą widzisz w telewizji, jest osobą, z którą będziesz pracować? I mogę powiedzieć, że jest dokładnie tym, kim jest. Był tak entuzjastyczny, energiczny i współpracujący. Został zainwestowany ” – powiedział Bellinger. “Posiadanie kogoś takiego sprawiło, że było to tak wyjątkowe. Musimy poznać wszystkie osobowości Jimmy ‘ ego.”To nie pierwszy raz, gdy firma zwraca się do komika—dostarczył głos do reklamy Pepsi-Coli w Super Bowl 2018.

Nowa reklama została nakręcona w Los Angeles i Nowym Jorku niecały miesiąc temu i ma zadebiutować w pełnej dwuminutowej formie podczas parady Macy ‘ s Thanksgiving Day, która jest emitowana w NBC w listopadzie. 25. Reklama Kendricka, która była również dwuminutowa w pełnej formie, doczekała się jedynie skróconych wersji dla telewidzów. Marka planuje intensywną promocję w mediach społecznościowych wokół debiutu i liczy na to, że Fallon podzieli się nią z milionami fanów.

“Święta to czas w roku, w którym masz szansę sprawić, by ludzie coś poczuli. Można wywołać emocje ” – powiedział Bellinger. “To tylko kwestia ustalenia, co jest prawdziwe dla Twojej marki i nie czujesz się zmuszony—nie czujesz, że musisz zapytać” dlaczego ta marka mówi do mnie w ten sposób?’Tam byliśmy wierni sobie. Jesteśmy marką, która dostarcza radości, więc chcemy mieć pewność, że to się trafi.”

Zarejestruj się na Ad Age następny: CMO w AdAge.com/NextCMO.