“Just Dance 2023” zadebiutuje 22 listopada w sieciowym trybie wieloosobowym

Just Dance oficjalnie wkracza w erę live-service z Just Dance 2023. Najnowsza odsłona serii Ubisoft dance-along będzie wspierać multiplayer online dla maksymalnie sześciu osób jednocześnie, odblokowując pełną grę do grania ze znajomymi. Studio obiecuje Regularne Bezpłatne aktualizacje zawartości “przez wiele lat”, w tym świeże tryby gry, piosenki i Sezony tematyczne.

Ubisoft

Just Dance 2023 ma trafić na PlayStation 5, Xbox Series X i S oraz Nintendo Switch 22 listopada. Do Google Stadia trafi w późniejszym terminie.

Po raz pierwszy w historii Just Dance gracze będą mogli spotkać się ze znajomymi na żywo i online. Nowa funkcja grup Online w Just Dance 2023 pozwala graczom współpracować z ludźmi, których znają lub innymi ludźmi na całym świecie, i ma system komunikacji emoji. Gra obsługuje grę wieloplatformową. I, oczywiście, zawsze jest lokalny multiplayer dla osób dance-off.

Ubisoft

Just Dance 2023 w dniu premiery pojawi się 40 nowych wszechświatów i piosenek, w tym “Physical” Dua Lipa i “More” K/DA. Skupiając się na przeniesieniu Just Dance do usługi na żywo, a nie Serii dyskretnych tytułów, Ubisoft prawdopodobnie będzie miał regularną kadencję nowego materiału, aby upuścić na swoich tancerzy po premierze, więc nie stresuj się zbytnio listą utworów na razie.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależny od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.