Kevin Hart gwiazdą humorystycznej kampanii Hydrow

Hydrow to najnowsza marka fitness w domu, która wnosi moc gwiazd do swojego marketingu. W nowej kampanii główną rolę odegrał komik Kevin Hart, który w ubiegłym roku został również mianowany dyrektorem kreatywnym firmy, promując to, co marka nazywa “Hydrow High”.”

The push został stworzony z nowej agencji fonograficznej Mojo Supermarket i zawiera komediowy spot z udziałem Harta, 30-sekundowy spot hymnu i nowojorskie doświadczenie przejęcia. 

Jono Paull, dyrektor kreatywny grupy w supermarkecie Mojo, powiedział, że celem agencji było nie tylko stworzenie kampanii, ale także ” zbudowanie marki.”Skupiono się na holistycznych aspektach wellness korzystania z rowera Hydrow, zamiast skupiać się na estetycznych elementach fitnessu. Nie chodzi o to, jak Hydrow sprawia, że wyglądasz, ale jak się czujesz, kampania ma pokazać.  

Zarejestruj się na Ad Age następny: CMO w AdAge.com/NextCMO.

“Podczas gdy cała kategoria krzyczała o rozdrobnionych mięśniach brzucha i zrzuceniu kilogramów, chcieliśmy, aby praca wyrwała się z norm tej kategorii, zaczynając od linii” Feel The Hydrow High “” – powiedział Paull. “To cała marka zdrowia, która chce dać ludziom lepsze doświadczenie umysłu i ciała, aby poprawić ich codzienne życie.”