Kevin marchew wraca triumfem dla Aldi

Do tej pory regularne pojawianie się Kevina marchewki Aldi nie jest całkiem wydarzeniem reklamowym w proporcjach Johna Lewisa, ale może staje się tak na końcu rynku.

Innym stałym bywalcem jest Ebenezer Scrooge Charlesa Dickensa. Oto on, po raz kolejny, tym razem w postaci niekochanego, niezjedzonego Banana-Ebanana Scrooge, co jest dość zabawne.

Jest nawet występ “Marcusa Radishforda”, piłkarza kampanii, aby podkreślić związek Aldi z Fundacją żywności. Podąża za wieloma teaserami, które sugerowały, że Kevin miał zostać zabity-jakaś szansa.

Od Mccanna Manchestera.

Sean McGinty, Dyrektor Marketingu ALDI w Wielkiej Brytanii, mówi: “Boże Narodzenie to czas nadziei i mamy zaszczyt współpracować z Marcusem (Rashford), jednym z najbardziej inspirujących młodych ludzi w Wielkiej Brytanii, który w ciągu ostatnich 18 miesięcy zrobił tak wiele, aby pomóc zapewnić dzieciom bezpłatne posiłki szkolne.

“W tym samym czasie nie byłby to sezon świąteczny bez Kevina marchewki na naszych ekranach telewizyjnych i jesteśmy podekscytowani, że możemy sprowadzić go z powrotem na szósty rok dla jego wielu fanów, w tym, co uważamy za jego najlepszy występ na Yuletide. Mamy nadzieję, że nasza kampania przypomni wszystkim o prawdziwym znaczeniu Świąt Bożego Narodzenia.”

Bardzo dobry od CCO Dave Price i jego zespołu. Można powiedzieć, że wyrzuca go z parku.

Maa creative skala: 9.