“Kirby and The Forgotten Land” trafi na Nintendo Switch 25 Marca

Ulubiona różowa maskotka Nintendo, Kirby, powraca wkrótce do gry. Nintendo ogłosiło, że Kirby and The Forgotten Land pierwsza platformówka 3D pojawi się na konsoli 25 Marca. Wcześniej było napisane, że gra będzie gdzieś na wiosnę.

Nintendo zaoferowało również kolejny rzut oka na uroczą grę z najnowszym zwiastunem. Pokazuje rozgrywkę w trybie kooperacji-drugi gracz może przejąć kontrolę nad bandaną Waddle Dee — a także przyjrzeć się nowym umiejętnościom kopiowania Kirby ‘ ego. Po wdychaniu niektórych wrogów Kirby może użyć gafy lub nory pod ziemią. Ponadto w zwiastunie znajduje się kilka mini-gier, w tym serwowanie przekąsek ze straganu na rynku i łowienie ryb.

Kirby and The Forgotten Land to druga solowa wyprawa postaci na Switch po 2018 roku Kirby Star Allies. Od tego czasu Kirby pojawił się jako bohater w Super Smash Bros. Ultimate kampania dla jednego gracza.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.