Konami refunduje zakupy DLC po katastrofalnej premierze “eFootball”

W zeszłym miesiącu Konami zrezygnowało z Pro Evolution Soccer na rzecz nowego free-To-play franczyza eFootball z obietnicą przyzwoitej rozgrywki na tanie. Niestety, premiera była niczym innym jak żałosna, ze złymi modelami graczy, licznymi usterkami i wrzawą nad DLC za 40$, których nie można było nawet zrealizować, dopóki duża aktualizacja wersji 1.0 pierwotnie zaplanowana na ten miesiąc.

Teraz Konami mówi, że ta aktualizacja jest przesunięta na wiosnę 2022 roku. W związku z tym zwraca to graczom, którzy pociągnęli za spust tego DLC i zmusza ich do ponownej instalacji gry. “Jeśli zamówiłeś Pakiet gracza Premium w przedsprzedaży i chcesz kontynuować grę eFootball 2022, będziesz musiał ponownie pobrać podstawową grę po anulowaniu zamówienia w przedsprzedaży. Przepraszamy za niedogodności ” – napisała firma.

Konami

Aby uczynić grę bardziej użyteczną w najbliższym czasie, Konami wydało aktualizację (v0. 9.1)” aby naprawić wiele błędów kolejno na każdej platformie, począwszy od dzisiaj (5 listopada)”, napisano. Pozostawiono niewypowiedziane tam jest dotkliwość usterek, które sprawiają, że niektóre dość cringe czytania. Wybór obejmuje “sędzia może być pokazany jako uwięziony na powierzchni boiska”, “trawa boiska nie jest pokazana trójwymiarowo” i ” gracze mogą zostać złapani w siatce bramkowej podczas wykonywania celebracji bramkowej blisko bramki.” 

Trudno być optymistą, biorąc pod uwagę problemy, jakie Konami miał ze swoimi meczami piłkarskimi, ale firma kupiła sobie trochę więcej czasu. Teraz musimy poczekać do wiosny 2022, aby zobaczyć, czy może coś zrobić, aby skręcić eFootball w pobliżu.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.