Policja zwolniła dwóch policjantów, którzy zignorowali złodziei, aby zagrać w “Pokémon Go”

The early Pokémon Go szał najwyraźniej doprowadził do złych wyborów ze strony dwóch policjantów. Jako Axios“Stephen Totilo i BBC News raport, policja Los Angeles jest obecnie znana z tego, że zwolniła oficerów Louisa Lozano i Erica Mitchella za zignorowanie napadu 15 kwietnia 2017 roku, aby zagrać w przebój Niantic ‘ s augmented reality. Zamiast odpowiedzieć na wezwanie radiowe domagające się wsparcia za kradzież w Macy ‘ s W Centrum Handlowym Crenshaw, policjanci spędzili podobno następne 20 minut jazdy, aby złapać Snorlax (rzadkie znalezisko w grze) i Togetic.

Lozano i Mitchell odmówili gry Pokémon Go i nalegał, że tylko “rozmawiają” o grze, ale kamera w samochodzie ujawniła, że omówili wezwanie do kradzieży i zdecydowali się zignorować. Inny oficer również widział, jak Krążownik opuszcza teren po wezwaniu. Szczegóły wyszły na jaw, gdy byli policjanci przegrali apelację, która wyrzuciłaby obciążające nagranie za rzekome naruszenia praw.

Incydent nastąpił kilka miesięcy po tym, jak Niantic zaczął zniechęcać kierowców do grania. można śmiało powiedzieć, że takie momenty są mniej prawdopodobne, gdy Pokémon Go popyt się ochłodził. Mimo to podkreśla to niebezpieczeństwa związane zarówno z metawersami AR, jak i wciągającą rozgrywką — uchylanie się od rzeczywistych obowiązków może być zbyt kuszące, gdy wzywa świat wirtualny.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.