Mistrz “League of Legends” Jinx przybywa do “Fortnite”

Marketing gier tworzy więcej dziwnych powiązań. Epic Games dodaje League of Legends mistrz Jinx to Fortnite dziś (4 listopada) o godzinie 20: 00, tuż przed debiutem w serialu Netflix Arcane 6 listopada. Będzie ona dostępna w sklepie z przedmiotami w strzelance battle royale wraz z wyposażeniem tematycznym, takim jak kilof, spray, odblask pleców, ścieżka dźwiękowa w holu i ekrany ładowania.

To też nie jest jednokierunkowe partnerstwo. Riot Games przynosi League of Legends, Runeterra, Teamfight Tactics oraz Valorant do sklepu Epic Games. Nie będzie to miało większego znaczenia, jeśli jesteś fanem (prawdopodobnie pobrałeś te gry dawno temu), ale może to ujawnić niektóre Fortnite graczy do tytułów Riot.

W ostatnich miesiącach firma Epic szybko rozszerza swoją Gamingową ekspansję. Właśnie dodano dwa Resident Evil heroes pod koniec października, a poprzednie aktualizacje dodały postacie z God of War, Halo oraz Street Fighter. Jednakże League of Legends aktualizacja jest unikalna jako tie-in dla transmisji strumieniowej serialu telewizyjnego-to tak wygodne narzędzie promocyjne, jak można uzyskać.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.