Spin-off “League of Legends” Ruined King ” nagle pojawia się na konsolach i PC

Kiedy Riot Forge powiedział, że wkrótce dostarczy więcej długo oczekiwanych szczegółów na temat League of Legends spin-off Zrujnowany Król, niewielu fanów spodziewałoby się, że ramię wydawnicze Riot Games nagle wepchnie grę w świat. Ale wiesz co? Dokładnie tak się stało. 

Ruined King: A League of Legends Story jest już dostępny na Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 4, Steam, GOG i Epic Games Store. Kosztuje $30 i jest wstecznie kompatybilny na PS5 i Xbox Series X / S. wersja gry jest w pracach na te konsole i będzie dostępna darmowa aktualizacja z systemów poprzedniej generacji.

Jest to jednoosobowy, turowy RPG opracowany przez Airship Syndicate, studio za Darksiders: Genesis. Zawiera kilka znanych twarzy dla League of Legends fani, w tym mistrzowie Miss Fortune, Illaoi, Braum, Pyke, Ahri i Yasuo. Zbierzesz drużynę, zbadasz Bilgewater i wyruszysz na Wyspy cienia, aby poznać sekrety kryjące się za śmiertelną czarną mgłą.

Zrujnowany Król początkowo miał pojawić się na początku tego roku. Riot ogłosił RPG na 2019 edycji Game Awards.

Jak się okazuje, nie jest to jedyny LoL spin-off można grać od dzisiaj. Side-scrolling Rhythm runner Hextech Mayhem, który kosztuje $10, również hit Switch i PC. W niedalekiej przyszłości będzie również dostępny w bibliotece gier Netflix bez dodatkowych kosztów dla subskrybentów.

Ponadto Riot Forge dostarczył aktualizację innego projektu, który ogłosił jakiś czas temu, Conv / rgence: A League of Legends Story. Double Stallion rozwija tę grę, która ma pojawić się na konsolach i PC w przyszłym roku. Song of Nunu, z Tequila Works, ma przybyć również w przyszłym roku. I to nie wszystko. Riot Forge ujawnił również podczas swojej prezentacji, że gra osadzona w regionie Demacia jest w trakcie tworzenia.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.