Wyciekł zwiastun “Fortnite” Rozdział 3 pokazuje nową wyspę i Spider-Mana

Fortnite Rozdział 2 dopiero się skończył, ale to nie przeszkadza śledczym dowiedzieć się, co Rozdział 3 będzie trzymać. Jako Kotaku oficjalny polski kanał YouTube gry udostępnił krótko zwiastun rozdziału 3, w którym ujawniono wiele planowanych zmian w battery royale brawler. Możesz spodziewać się nowej wyspy (i nowych postaci, w tym Gears of WarMarcus i Kait, jak również Spider-Man-tam nawet wydaje się być Web-swinging jak widzieliście w Insomniac Spider-Man gry, nie wspominając o lokalizacjach jak Daily Bugle.

W rozdziale 3 dodamy nową mechanikę do nowych broni i przedmiotów. Możesz ślizgać się (co widać w finale rozdziału 2) i zakładać obozy, aby zarówno leczyć swoją drużynę, jak i przedmioty ze skrytki, które możesz przenieść na przyszłe mecze. Jest nawet pewien stopień mocy Gwiazdy: Fundacja, postać użyczona przez Dwayne ‘ a Johnsona, przeniesie się z zamknięcia rozdziału 2.

Nie jest jasne, kiedy Rozdział 3 zadebiutuje. Epic nie bał się jednak powtarzać historii i wyrzucać graczy z Fortnite jak poprzedni rozdział dobiegł końca. Rozdział 2 zakończył się dramatycznie, a Fundacja pomogła pokonać inwazję Cube Queen i wywróciła całą wyspę do góry nogami. Jeśli utknęliście w wydarzeniu, zostaliście pozostawieni bez wyjścia i musieliście zakończyć grę. Firma Epic obstawia, że ta dramatyczna sztuczka zadziała po raz drugi.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.