Leo Burnett przedstawia House of Disney+ w nowej kampanii EMEA

Sukces Disney+ jest jednym z powodów, dla których gwiazda Netflixa słabnie, a nowa kampania reklamowa w regionie EMEA z wyobraźnią napędza komunikat, że serwis streamingowy ma nieoczekiwanie szeroki zakres treści, który może rzucić wyzwanie rywalom.

Leo Burnett London nie może sobie pozwolić na prowadzenie tak głośnej i niedrogiej pracy w ramach projektu Publicis Groupe Imagine power of one team. W Tylna Szyba Typ ustawiony, widzimy różne mieszkania w bloku miejskim, a w każdym z nich mieszkańcy przeżywają dramaty określonego kawałka treści Disney+.

Toy Story, Człowiek Króla, Simpsonowie, Kardashianie, Księga Boba Fetta oraz The Walking Dead wszystkie funkcje dzięki ciągłej serii umów z pokroju 20th Century Studios, Searchlight Pictures, Pixar, Marvel, Star Wars i National Geographic.

Usama Al-Qassab, wiceprezes parketing Disney + EMEA, powiedział: “Dzięki tej kampanii chcemy mieć pewność, że widzowie zrozumieją, że Disney+ jest domem dla szerokiej gamy kultowych treści… nasi subskrybenci mogą znaleźć prawie wszystko, na co są w nastroju na Disney+. Niektórzy mogą być nawet zaskoczeni tym, co znajdą.”

Publicis Groupe UK CCO Ben Mooge powiedział: “Disney+ szybko staje się znany z telewizji i filmów poza oczekiwaniami – tak wielu z nas, którzy podróżowali w czasie z Beatles: Get Back ostatnio może zeznawać. Disney ma prawie 100 lat bogatego dziedzictwa w ustawianiu poprzeczki na opowiadaniu historii i produkcji – więc wprowadziliśmy tę samą staranność i rzemiosło, aby ożywić ten znany, ale zaskakujący Dom Disney+.”

Równie dobrze nie zawierały nowego programu Pam i Tommy, o Pameli Anderson i Tommym Lee Jonesie i ich niesławnie intymnej taśmie, w zestawieniu treści do tego spotu.

Maa creative skala: 7,5