Lewis Williams dołączył do Weber Shandwick po 15 latach współpracy z Burrell Communications

Lewis Williams po 15 latach odchodzi z funkcji chief creative officer w wielokulturowej agencji Burrell Communications, by objąć nowo powstałą funkcję w agencji PR Weber Shandwick—Executive VP i head of brand impact. 

Terrence Burrell (który nie jest spokrewniony z założycielem Tomem Burrellem) zastąpi Williamsa na stanowisku tymczasowego dyrektora kreatywnego. Burrell, który po raz pierwszy dołączył do agencji w 2002 roku, wcześniej pełnił funkcję dyrektora kreatywnego na koncie Comcast agencji.

“To słodko-gorzkie pożegnanie z bliskim kolegą i przyjacielem” – powiedziała Fay Ferguson, co-CEO, Burrell Communications.  “Terrence jest tym rzadkim liderem, zawsze chętnym do skoku, zawsze przygotowanym w razie potrzeby i zawsze zaangażowanym w to, aby nasi klienci i Agencja wygrywali. Cieszymy się, że Terrence rozwija nasz kreatywny zespół i agencję.”

W swojej nowej roli Williams będzie miał za zadanie współpracować z zespołami ds. Doświadczeń Klienta, kreatywnymi i strategicznymi Weber, aby “wywierać głębszy wpływ i znaczenie kulturowe dla marek, dostosowując się do zmieniających się oczekiwań i zachowań konsumentów”, powiedziała Agencja. Williams będzie również związany z największymi klientami agencji i odegra kluczową rolę w rozwoju talentów i nowych biznesach.