Life is Strange remasters dołączą do składu Stadia Pro 1 lutego

Członkowie Stadia Pro będą mogli ubiegać się o kilka godnych uwagi gier bez dodatkowych kosztów w przyszłym tygodniu. Po opóźnieniu, Square Enix ‘ s Life is Strange Remastered oraz Life is Strange: Before the Storm Remastered trafi na różne platformy (ale nie przełącza się) 1 lutego, a abonenci mogą ich złapać tego samego dnia. 

Najnowsza gra z cenionej, narracyjnej serii, Life is Strange: True Colors, wylądował na stadionach i w innych miejscach 10 września.

Pięć innych gier dołączy do składu Stadia Pro 1 lutego: Cosmic Star Heroine, Nanotale, Merek ‘ s Market, Phogs oraz Klaskanie Jedną Ręką. Subskrybenci mogą dodawać te tytuły do swojej biblioteki i odtwarzać je tak długo, jak długo ich członkostwo na Stadia Pro pozostaje aktywne.

Na początku tego miesiąca okazało się, że użytkownicy Stadia wkrótce będą mieli inny sposób na dostęp do platformy. Telewizory Samsung 2022 umożliwią graczom dostęp do niektórych Usług gier w chmurze, takich jak Stadia, bez potrzeby korzystania z dedykowanego sprzętu, takiego jak klucz sprzętowy Chromecast. Potrzebujesz tylko kompatybilnego kontrolera. Inne telewizory, w tym niektóre modele LG, oferują również bezpośredni dostęp do stadionów.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.