LinkedIn doda w tym miesiącu wydarzenia audio w stylu klubowym

LinkedIn pracuje nad klubowym pokojem audio na żywo od co najmniej marca ubiegłego roku. W tym miesiącu pojawi się ona w ramach nowej platformy eventowej.

Plan jest taki, aby organizatorzy mogli organizować wirtualne okrągłe stoły, czaty przy kominku i inne rodzaje dyskusji według własnego uznania, powiedział LinkedIn TechCrunch. Gospodarze będą mogli moderować dyskusje, a uczestnicy będą mogli rozmawiać ze sobą podczas wydarzeń i po nich. Wydarzenia będą prowadzone na wewnętrznych narzędziach zbudowanych przez LinkedIn.

Na początku LinkedIn ma nadzieję, że członkowie jego kwitnącej społeczności twórców (ci, którzy rozwijają i dzielą się treściami na takie tematy, jak rozwój kariery) będą organizować wydarzenia. W końcu LinkedIn ma na celu zaangażowanie większych organizacji w organizowanie wydarzeń.

LinkedIn

Wersja wideo funkcji będzie dostępna wiosną. Organizatorzy pozornie nie będą mogli pobierać opłat za dostęp na razie, ponieważ LinkedIn nie ma obecnie planów na imprezy biletowe.

Klub eksplodował popularnością, gdy zadebiutował na początku pandemii COVID-19, a ludzie, którzy utknęli w domu, szukali sposobów na zdalne połączenie się ze sobą (podejście tylko dla zaproszonych stworzyło również atmosferę ekskluzywności). Inne duże firmy technologiczne stworzyły własne wersje sal audio na żywo, w tym Facebook, Twitter i Discord. LinkedIn może być nieco spóźniony na imprezę, ale jego przyjęcie w formacie może okazać się sukcesem na dłuższą metę, a wielu użytkowników chętnie uczy się od tych, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i spostrzeżeniami.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.