MAA Reklama tygodnia: Prime Video makes a hiena smile

Więcej antropomorficznych stworzeń (choć w oddali): przyjazna świąteczna hiena z Prime Video Amazona i agencji CYW (nowa na nas, ale wyraźnie wiedzą, co robią. W każdym razie całkiem przyjacielski.

To pierwsza ogólnoeuropejska Reklama Bożonarodzeniowa Amazona. więcej dowodów na to, że gang magazynowy i dostawczy może wykorzystać praktycznie wszystko, w tym tradycyjną reklamę w starym stylu. Jest tam jakaś wiadomość?

Opiekun Zoo poznaje przyjaciela-niespodziankę, którego towarzyszył farmer Clarkson.

Dyrektor Marketingu Prime Video Europe Helen Cowley mówi: “w ramach naszej pierwszej Świątecznej reklamy Prime Video w Europie chcieliśmy pokazać, że wspaniałe programy telewizyjne i filmy łączą ludzi, a czasami zwierzęta.

“Hattie hiena z pewnością pobudzi wyobraźnię wszystkich, którzy ją napotkają. Wiemy, że zwierzęta mogą odgrywać szczególną rolę w przynoszeniu uśmiechów na wiele twarzy i jesteśmy zachwyceni, że mogą przekazać darowiznę na rzecz brytyjskiej organizacji charytatywnej Pets jako terapii w uznaniu niesamowitej pracy, jaką wykonują, aby połączyć ludzi i zwierzęta podczas świąt Bożego Narodzenia i przez cały rok.”

Wyreżyserowany przez Chrisa Balmonda dla Blur z CGI (faultless) z The Mill. “Smile” Nat King Cole ‘ a pokryte przez Joy Crookes.

To oczywiście powracający temat, ale, podobnie jak w przypadku CGI, prawie bezbłędny. Z ładną nutą zagrożenia, jak można się spodziewać po hienie.