Macy ‘s gospodarze” Santaland ” i “Masked Singer” emitują świąteczną ofertę specjalną: tydzień przed nami

Grudzień 21

Networking community Connectpreneur organizuje wirtualną sesję “Rocket Pitch and Power Networking” łączącą VCs i innych inwestorów z przedsiębiorcami.

Stowarzyszenie projektantów Aiga prowadzi czat przy kominku z Theresą Fitzgerald, VP creative w Sesame Workshop. Widzowie mogą dostroić się do kanałów LinkedIn AIGA, aby oglądać rozmowy projektowe.

Grudzień 22

“44th Annual Kennedy Center Honors” Special airs at 9 P. M. ET on CBS. Laureatami w tym roku są gwiazda Opery Justino Díaz, legenda Motown Berry Gordy, twórca “Saturday Night Live” Lorne Michaels, aktorka/piosenkarka / diva Bette Midler i piosenkarka Joni Mitchell.

Fox Doi swoją serię “Masked Singer”z posezonowym dwugodzinnym specjalnym” The Masked Singer Christmas Singalong ” o 20: 00 ET.

Grudzień 23

Ostatni dzień dla konsumentów, aby zadzwonić do Zappos “Santa Line”, na wirtualną 10-minutową sesję wideo z Mikołajem. Jest to drugi rok, w którym Zappos oferuje bezpłatną usługę, która rozpoczęła się w grudniu. 11. Zappos przekaże $ 5 za każdą sesję Armii Zbawienia Południowej Nevady w ramach jej działań charytatywnych.

Grudzień 24

Macy ‘ s Santaland gości swoje ostatnie wizyty z mężczyzną w czerwonym garniturze w Wigilię Bożego Narodzenia. Tegoroczne Spotkania są bezpieczne dla COVID-19, z maskami wymaganymi zarówno dla odwiedzających, jak i Mikołaja, który jest społecznie zdystansowany od dzieci przez biurko w tym, co sieć domów towarowych nazywa “przeobrażonym przeżyciem Mikołaja.”

Grudzień 25-26

W sobotę od 10.00 do 12.00 (synergy, baby!) Walt Disney Television ‘ s ABC.