Duża konferencja detaliczna pozostaje osobiście, ponieważ inne wydarzenia stają się wirtualne

“Pracujemy z naszymi prelegentami na co dzień i jesteśmy przekonani, że zdecydowana większość będzie osobiście”, napisała Inna rzeczniczka NRF, zauważając, że uczestnicy będą mieli wirtualny dostęp do niektórych sesji. Więcej szczegółów na temat harmonogramu i wirtualnych komponentów ukaże się w przyszłym tygodniu-dodała.

W skład zespołu Big Show wchodzą Dyrektor Generalny Target Brian Cornell, Matt Baer, dyrektor ds. cyfrowych i customer officer w Macy ‘ s oraz Vivian Chang, dyrektor ds. rozwoju DTC w Clorox. Jessica Alba, założycielka i dyrektor kreatywna Honest Company, marki skupiającej się na dzieciach, planuje zamknąć konferencję prezentacją przewodnią w styczniu. 18. CEO Best Buy, Corie Barry, ma przemawiać w styczniu. 17; sprzedawca elektroniki wycofał się z planowanych aktywacji dla swojego biznesu reklamowego na targach CES na początku tego tygodnia z powodu rosnących przypadków COVID; rzecznik Best Buy nie odpowiedział na zapytanie o pojawienie się NRF Barry ‘ ego.

Rzeczywiście, CES, który odbywa się w Las Vegas w tym tygodniu, ale został skrócony o jeden dzień z powodu rosnących infekcji, widział fale odwołań, które obejmowały wycofanie takich jak Google, Twitter, Amazon, Meta i Microsoft. Kilka programów zostało usuniętych z programu, podczas gdy planowane prelegenci, tacy jak Paris Hilton, po prostu nie pojawili się. Kwestie konferencji mogą stanowić zapowiedź tego, czego NRF może spodziewać się w przyszłym tygodniu, jeśli odrodzenie COVID-19 będzie kontynuowane.