Premiera serialu Marvel ‘Moon Knight’ 30 marca na Disney+

Disney+ jest w końcu Bliski wydania Moon Knight. Seria Marvel ma zadebiutować 30 marca, a zwiastun pokazuje, jak serwis streamingowy poradzi sobie z najemnikiem, który stał się superbohaterem. Oscar Isaac wciela się w rolę Stevena Granta, pracownika sklepu z pamiątkami, który ma problemy z rozróżnieniem nie tylko między snami a życiem na jawie, ale także między tożsamościami — dowiaduje się, że dzieli ciało z najemnikiem Markiem Spectorem. Obie tożsamości muszą się pogodzić, zmagając się z zagrożeniem wśród egipskich bogów, ostatecznie łącząc się w imiennego rycerza serialu.

W serialu występują także Ethan Hawke i Ramyto May Calamawy. Sezon wyreżyserowali Mohamed Diab oraz duet Justina Bensona i Aarona Moorheada. Akademia UmbrellaJeremy Slater jest głównym scenarzystą, a Guru Marvel Cinematic Universe Kevin Feige jest jednym z kilku producentów wykonawczych.

Moon Knight jest jednym z kilku pokazów MCU “Phase Four” zapowiedzianych w 2019 roku, w tym obecnie dostępnych projektów, takich jak WandaVision oraz Sokole oko jak również produkcje takie jak Ms. Marvel oraz Ona Hulk. Pod pewnymi względami reprezentuje kolejną falę treści Disney+. Disney jest na tyle pewny siebie, że bank mniej na powiązania z popularnymi filmami Marvela, a więcej na nowe historie, nawet jeśli nadal opiera się na gwiazdach takich jak Isaac (sam nie obcy Disney), aby przyciągnąć widzów.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.