MasterClass sprawia, że student jest gwiazdą kampanii celebrytów

“Kiedy kręciliśmy zajęcia [instruktorów], wiedzieliśmy, jak będzie wyglądał nasz scenariusz do naszych filmów” – powiedział Schriber.

Zespół był w stanie uchwycić nowe nagrania, takie jak Starr reagujący na bohatera spotu, a następnie zintegrować je z istniejącymi nagraniami klasowymi i innymi scenami nakręconymi na planie z protagonistą spotu.

Rzeczywista sesja z głównym bohaterem trwała zaledwie kilka dni, podczas których anomalia połączyła siły z content studio Logan. Dyrektor kreatywny Anomaly Cori Johnson i dyrektor artystyczny Conor Hagan powiedzieli, że zespół wykorzystał każdą sztuczkę w książce, w tym zielone ekrany, dublerzy ciała, dublerzy kaskaderów, technologię wymiany twarzy, ruchy kamery, Drony Wyścigowe, Zestawy 3D i zestawy osobiste.

Kampania rozpocznie się na szczeblu krajowym za pośrednictwem liniowych i OTT. Obejmie również statyczne i cyfrowe staże poza domem, a także staże kinowe w lobby teatralnym i reklamach przedpremierowych w Nowym Jorku, Chicago, Los Angeles i Waszyngtonie.wysiłek ten rozszerzy się na arenie międzynarodowej w 2022 roku.

Spot został również zaplanowany z myślą o nadchodzącym sezonie wakacyjnym, powiedział Schriber.

“Każdego roku częściej oglądasz nas w telewizji w święta, ponieważ ludzie naprawdę uwielbiają dawać MasterClass jako prezent” – zauważył. “Myślę, że szczególnie w tym roku ludzie mogą znaleźć się w trudnej sytuacji, gdy zbliżają się do świąt i szukają prezentu, który ze względów łańcucha dostaw nie jest dostępny, lub po prostu potrzebują czegoś, co jest natychmiast dostępne.”

Marka, założona w 2014 roku, od kilku lat rozwija swoją reklamę. Anomaly współpracowała z MasterClass przy poprzednich kampaniach, w tym” Today ‘s The Day”,” The World Could Use One of you “I” so Much New to Know ” z wiosny. Marka współpracowała również z Obserwatorium przy kampanii z udziałem Anny Wintour w 2019 roku.

Najnowszy push “jest świętem radości z robienia”, powiedział Johnson.

– Jasne, obejrzałeś MasterClass-dodał Hagan. “Ale co teraz zrobisz z tą wiedzą? Nauczyłeś się, jak robią to najlepsi na świecie, a teraz twoja kolej.”

Subskrybuj Ad Age, aby otrzymywać najnowsze wiadomości reklamowe i marketingowe.