Działki M & C gęstnieją jak Murria UPS oferta – podczas gdy inni mogą krążyć agencja w odzysku

M & C Saatchi wydaje się być dobrze i prawdziwie w grze z wehikułem inwestycyjnym AdvancedAdvT zwiększającym swoją ofertę akcji o około 20% (ponownie odrzuconą przez zarząd) i Sky News donoszącym, że słodzik gotówkowy za 40 pensów jest również w skrzydłach.

Akcjonariusze M & C mogą zdecydować, że skoro Agencja zdaje się wracać do zdrowia i właśnie ogłoszono, że władze miasta nie podejmą żadnych działań w związku z jej trudnościami księgowymi (wynik), równie dobrze mogą trzymać się kierownictwa, a nie OFERTY zorganizowanej przez wiceprezesa M&c, przedsiębiorcę technologicznego Vina Murria.

Kluczem do AdvancedAdvT jest PE strój Marwyn, który został sponsorem muszli pieniężnych (gdzie zebrać pieniądze ,a następnie zdecydować, co z nim zrobić) i przejęcia w tym webuyanycar właściciel BCA Marketplace i rozrywka jeden, właściciel Peppa Pig. M&C w tej samej stajni, co Świnka Peppa (oczywiście ulubiona przez Borisa Johnsona) jest pojęciem odwracającym uwagę.

Wszystko to, pomimo zdecydowanego sprzeciwu Zarządu M & C pod przewodnictwem weterana miejskiego Garetha Davisa, może spłoszyć innego oferenta. Davis i co są (prawdopodobnie słusznie) wątpliwe co do korzyści płynących z akcji w pojeździe, który może stracić wszystkie swoje pieniądze na innej inwestycji. Oferta gotówkowa to jednak inna sprawa.

M & C, nawet w rekonwalescencji, nie jest tak duży. Obecnie jego wartość wynosi około 220 mln funtów. czy s4capital sir Martina Sorrella byłby zainteresowany. M & c prawie nie dorównuje cechom innych dużych akwizycji-głównie content factory Media.Mnisi – ale Sorrell zyskał rozgłos w starym Saatchi & Saatchi ( słynnie nazywanym przez Private Eye braćmi icycreamio), a Agencja Kreatywna z cyfrowym smartem może dopełnić ofertę S4C.

Maurice Lervy i Arthur Sadoun mogą pokusić się o ponowne zjednoczenie dwóch ramion niegdyś potężnego imperium Saatchi pod rządami Publicis.

Nie wygląda na to, żeby oferenci odeszli.