M & C Saatchi wygrywa brytyjski rząd “Get the Jump”

M & C Saatchi może być oblężone przez zastępcę przewodniczącego Vina Murria, ale nadal hoover biznes rządowy, tym razem £2.68 mln kampanii – ” Get the Jump – – próbuje skłonić młodych ludzi do podejmowania lepszych decyzji w sprawie dalszej edukacji i szkolenia.

M & C wygrało biznes w ubiegłym roku na konkurencyjnym parkiecie. M & C poprowadzi kilka agencji Saatchi group. Kampania obejmuje digital, social, ooh, radio i PR oraz partnerstwa z organizacjami obywatelskimi.

Rebecca Thould, Szefowa kampanii na rzecz młodzieży i umiejętności dorosłych w Departamencie Edukacji, mówi: “dokonywanie wyborów w wieku 16 i 18 lat może być mylące i przytłaczające dla młodych ludzi . Prawda jest taka, że nie ma jednej właściwej decyzji na następny krok, a najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, co jest właściwe, jest rozpoczęcie pracy.

“Get the Jump” ma na celu udramatyzowanie tego pomysłu i zachęcenie młodych ludzi do podjęcia pierwszego kroku w kierunku podjęcia decyzji o ich możliwościach kształcenia lub szkolenia.”

M & C CCO Ben Golik mówi: “bycie na granicy dorosłości i reszty życia to genialny i przerażający czas. Ta kampania oddaje całą stłumioną energię tej chwili i pomaga młodym ludziom zobaczyć, jak mogą uwolnić swój potencjał na świecie, na wszystkie sposoby, o których mogli nawet nie wiedzieć.”