McCann London mianuje Dyrektora Zarządzającego BBH Polly McMorrow na stanowisko CEO

McMorrow dołącza do londyńskiej agencji, która działa kreatywnie, szczególnie dzięki pracy dla Microsoftu, takiej jak projekt wyobrażający gry wideo Xbox jako cele turystyczne i przybliżający odizolowanych seniorów do wnuków za pośrednictwem gier Beyond Generations, jednej z 30 najlepszych reklam roku Ad Age. Firma zdobyła również nową działalność, w tym rozszerzone obowiązki dotyczące dostawy aplikacji Just Eat. 

McMorrow pracował w BBH przez ponad 14 lat, obejmując stanowisko account executive i awansując na dyrektora zarządzającego w czerwcu 2020 roku. W tym czasie pomagała przy produkcji nagradzanej reklamy “Clowns” Dla Audi.

“Jestem niezmiernie dumna, że mogę dołączyć do McCann, organizacji, którą obserwuję i podziwiam od jakiegoś czasu” – powiedziała. “Mają nowoczesne, kreatywne i pluralistyczne podejście i cieszę się, że mogę dołączyć do tak wspaniałego zespołu, który dzieli moją pasję do kreatywności wraz z prawdziwą miłością do klientów i ich biznesu. Po 14 wspaniałych latach, BBH zawsze będzie mieć miejsce w moim sercu, a teraz czekam na to nowe wyzwanie.”

Subskrybuj Ad Age teraz, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i analizy branżowe.

Spotkanie w Londynie jest ostatnim z serii starszych pracowników w McCann. Pod koniec września Agencja zatrudniła Alexa Lopeza, globalnego wiceprezesa ds. marketingu marki Nike i globalnego dyrektora kreatywnego dla mężczyzn, aby został jej nowym prezesem i Globalnym dyrektorem kreatywnym. Biuro McCann w Nowym Jorku awansowało również byłych globalnych dyrektorów kreatywnych i wiceprezesów wykonawczych Pierre ‘ a Liptona i Shayne Millington na stanowiska co-chief Creative officers, podczas gdy byli dyrektorzy kreatywni i wiceprezesi wykonawczy Caprice Yu i Cristina Rodriguez Reina awansowali na globalnych dyrektorów kreatywnych.